7 grudnia 2021

Oferty wyjazdów KITESAFARI 2022

WYPRAWY

POWRÓT DO LISTY

Egipt to jeden z naszych ulubionych celów podróży do uprawiania kitesufingu. Ten wyjątkowy kraj jest oddalony zaledwie cztery godziny lotu z Polski i przez większą część roku dysponuje fantastycznymi warunkami wiatrowymi dla wszystkich miłośników sportów wodnych. Uprawianie kitesurfingu nigdy nie było przyjemniejsze.

 

 

 

Jak to jest uprawiać kitesufing w Egipcie?


Poczuj wiatr we włosach, ciepłe promienie słońca muskające skórę, a także słony smak drobinek wody unoszących się w powietrzu nad Morzem Czerwonym. Spędź aktywnie wypoczynek w Egipcie podczas wyjazdu kitesurfingowego, podczas którego w zaledwie kilka dni poznasz podstawy i przyjemność płynącą z uprawiania tej dyscypliny, w fantastycznych okolicznościach przyrody. Przygotuj się z nami do Twojego pierwszego lub kolejnego już wyjazdu, dowiadując się na naszej stronie internetowej m.in. tego, na jakie warunki wiatrowe możesz liczyć w poszczególnych lokalizacjach w Egipcie i jaki sprzęt ze sobą zabrać. Nasza wysoce wykwalifikowana kadra opiekunów oraz instruktorów zadba o to by Twoja przygoda z tym spotem na długo pozostała w Twojej pamięci i sprawiła byś odnalazł w sobie nową pasję.

 

 

 


Na najbliższy sezon przygotowaliśmy dla Was trzy rejsy po Morzu Czerwonym w formie KITESAFARI. Taki rejs luksusowym jachtem to idealna okazja do odkrycia Egiptu w zupełnie inny, nowy sposób. Podczas podróży naszym jachtem będziesz mieć doskonałą okazję do tego, by znaleźć nowe spoty, bezludne wietrzne wyspy, ponurkować lub nauczyć się wakeboardingu. Plan podróży uwzględnia odwiedzenie najlepszych secret spotów, które znajdują się na wodach Morza Czerwonego. Wspominane wyspy znajdują się wiele kilometrów od brzegu, przez co są one zarezerwowane tylko dla nielicznych, którym uda się dotrzeć do nich drogą morską. Dołącz do naszej grupy i zostań jednym z odkrywców. Naucz się kitesurfingu pod okiem doświadczonych, certyfikowanych instruktorów na najlepszych spotach Egiptu. Przed nami w tym roku aż cztery rejsy kitesafari! 

 

 KITSAFARI MARZEC 2022

KITESAFARI KWIECIEŃ 2022

KITESAFARI PAŹDZIERNIK 2022

KITESAFARI LISTOPAD 2022

KONIECZNIE SPRAWDZ AKTUALNĄ OFERTĘ WYJAZDÓW >>TUTAJ<<

 

Masz jakieś pytania? Smiało dzowń, jesteśmy do Twojej dyspozycji! 

 

 

 

Gdzie jeszcze można popływać w Egipcie?

Dzięki pełnemu zaangażowaniu naszych pracowników oraz sprawdzonym informacjom dostępnym na naszej stronie dowiesz się już w kilka chwil, jak kształtują się warunki na Morzu Czerwonym oraz w takich lokalizacjach na lądziejak SafagaDahabTawilla czy też El Gouna. Każdy prezentowany online spot posiada szczegółowy opis, między innymi charakteryzujący typ plaży, głębokość oraz temperaturę wody, średnią wiatrową czy też przeciętną wysokość występujących w danym miejscu. Co więcej podpowiadamy również, jakie rozmiary latawców najlepiej sprawdzą się w danej lokalizacji. To zdecydowanie ułatwia przygotowanie się do podróży i sprawia, że każdy wyjazd do Egiptu spełni wszystkie Twoje oczekiwania.

 

Zobacz jak się bawimy na naszych wyjazdach KITESAFARI EGIPT!