NASZ ZESPÓŁ

Kluczem do bezpiecznej nauki sportów wodnych oraz wyśmienitych wypraw jest bez wątpienia doświadczona kadra instruktorska. Dbamy o to by oferowane przez nas usługi były najwyższej jakości, a to za sprawą między innymi świetnych ludzi, którzy tworzą naszą firmę. Doświadczenie to zaufanie ze strony Klienta, a to jest dla największym priorytetem. Poznajcie nas jeszcze lepiej.

Malwina

Malwina to kitesurferka i podróżniczka, pasjonatka równego wiatru i wysokich lotów. Swoją pasję do sportów wodnych oraz miłość do kitesurfingu odkryła w 2009 i nieprzerwanie ją kontynuuje. Od 10 lat jest instruktorem kitesurfingu. Uwielbia ludzi, słońce i plaże. W naszym teamie zajmuje się organizacją szkoleń i koordynacją prac instruktorów. Skrupulatna i punkturalna, zawsze uśmiechnięta. 

Mikołaj

Mikołaj to nasz head instruktor. Jego pasją jest sport, a w szczególności kitesurfing, który uprawia od 9 roku życia. Dzięki ogromnemu doświadczeniu w tej dziedzinie sportu Miki podczas uczenia swoich kursantów przekazuje fundamentalną wiedzę odnośnie kitesurfingu, ale nie tylko! Mikołaj specjalizuje się w zajęciach freestyle i big air. To od niego dowiecie się najlepiej jak wykonać wysoki spektakularny skok!

Oliwer

Oliwer jest instruktorem kitesurfingu od 10 lat. Swoje pierwsze umiejętności kitesurfingowe zdobywał już jako dziecko na rodzinnych wakacjach, a pozostałe ćwiczył wytrwale nad wodami Zatoki Puckiej. Siła spokoju i cierpliwość to synonimy Oliwera. Pogodny, uśmiechnięty i zawsze gotowy do pomocy. Uwielbia mocny wiatr, a gdy nie wieje prowadzi treningi personalne. 

Marcin

Marcin jest naszym wyjazdowym fotografem oraz instruktorem kitesurfingu. Urodzony i wychowany przy samej Zatoce Puckiej. O wietrze i pogodzie wie zupełnie wszystko. Wyważony, dokładny i niesamowicie cierpliwy. Swoją przygodę ze sportami wodnymi zaczynał w wieku szkolnym, kiedy to zamiast na w-f chodził pływać na windsurfingu. Instruktor kitesurfingu z ponad 15-nastoletnim doświadczeniem.

Filip

Filip (dla znajomych "Fifi") to kolejny wyśmienity instruktor naszej kadry. Młody, ambitny i świetnie pływający, pretendujący do jednego z czołowych zawodników kitesurfingowych. Filip uczy kitesurfingu od ponad 6 lat, chętnie prowadzi zajęcia dla początkujących, lecz jego główną specjalizacją są wysokie loty i big air. Wraz z bratem Mikołajem startowali niejednokrotnie na zawodach Pucharu Świata Big Air Kite League.

Justysia

Justynka to nasza specjalistka od elektrycznych desek i promiennego uśmiechu. O elektrycznych deska wie dosłownie wszystko! Chętnie podpowie Ci jak zostać lewitującym surferem, jak poprawić swoją pozycję na desce lub jak idealnie dopasować deskę do swoich umiejętności. Chętnie poprowadzi Twoje zajęcia z elektrycznego efoila lub przygotuje Ci ofertę na nowy zestaw do elektrycznej lewitacji! Justynka uwielbia kitesurfing, więc jeśli wieje to szukajcie jej na wodzie.

Olaf

Olaf zajmuje się sprzedażą desek elektrycznych i pozostałych zabawek napędzanych siłą prądu. Posiada ogromną wiedzę techniczną, nie ma dla niego trudnych pytań. Chętnie opowie Ci o zabawie na elektrycznych deskach, jachtach i o tym jak najlepiej dopasować elektyczne zabawki do swoich umiejętności i potrzeb. Zawsze dostępny pod telefonem.