PODRÓŻE TO MĄDROŚĆ I SIŁA

Odkrywając nowe lądy, odkrywasz przede wszystkim samego siebie.

Witaj na www.malayka.pl, miło nam Cię poznać!

Pewnie zastanawiasz się jakie informacje możesz znaleźć na www.malayka.pl. Odpowiedź jest bardzo prosta: wszystko, co związane z kitesurfingiem i podróżowaniem, wszelką wiedzę potrzebną do rozpoczęcia przygody z tym sportem wodnym. Jeśli pływanie z latawcem stanowi już część Twojego życia, to mamy dla Ciebie najświeższe informacje z międzynarodowej społeczności miłośników fal i wiatru: ciekawostki na temat różnych odmian tego spotu, informacje o najlepszych spotach kitesurfingowych oraz propozycje wyjazdów. Zapraszamy Cię w podróż po fascynującym świecie kitesurfingu!

Kitesurfing – sport, który pokochasz

Czy będąc kiedyś na tropikalnych wakacjach zastanawiałeś się kim są Ci ludzie z latawcami w wodzie? Tak, to właśnie my, czyli kitesurferzy. Gdy tylko pogoda nam na to pozwala – czyt. jest odpowiednio mocny wiatr biegniemy po latawce i robimy to, co kochamy, czyli łapiemy wiatr. Najchętniej uprawiamy kitesurfing na płytkich akwenach, przy piaszczystych brzegach, na których nie ma żadnych drzew i innych przeszkód uniemożliwiających bezpieczne startowanie i lądowanie latawca. Jako że w Polsce jest niewiele mało takich miejsc, a lato bardzo krótki, bardzo często podróżujemy w poszukiwaniu idealnych spotów. W czasie tych wyjazdów nie tylko doskonalimy swoje umiejętności kitesurfingowe, ale też odkrywamy nowe lądy. Jedno jest pewne, kitesurfing uzależnia !

Wyjazdy kite – wiedza, której potrzebujesz

Planujesz surferskie wakacje i szukasz idealnego spotu? Bardzo chętnie dzielimy się swoją wiedzą. Na malayka.pl znajdziesz wszystkie informacje niezbędne do organizacji kolejnego wyjazdu: nieznane Ci dotąd spoty kitesurfingowe, aktualne prognozy, a nawet mapę przedstawiającą warunki wiatrowe na całym świecie w określonych miesiącach roku! Dowiesz się jakie plaże występują na Fuerteventurze, czy w Bojo Beach można pływać bez pianek, dlaczego na Arubę powinni wybierać się bardziej doświadczeni sportowcy i kiedy jest najlepszy miesiąc na lot do Pattaya. Opowiem Ci nie tylko o warunkach pogodowych, ale też o kulturze, religii, zalecanych środkach bezpieczeństwa i obowiązkowych formalnościach do wypełnienia przed wyjazdem. Prezentujemy też aktualności i ciekawostki dotyczące tego wyjątkowego sportu. Serwis malayka.pl to kompendium wiedzy na temat kitesurfingu zgromadzone w jednym miejscu!

Wyjazdy - kitesurfing z Malayka

Chcesz się nauczyć kitesurfingu? Tutaj znajdziesz wszystkie informacje na temat szkoleń kitesurfingowych zgodnych z wymogami IKO na całym Świecie. Na naszych wyjazdach kursy prowadzone są tylko przez doświadczonych, certyfikowanych instruktorów. Dzięki profesjonalnym szkoleniom unikniesz kontuzji czy groźnego wypadku oraz nie zniechęcisz się niepowodzeniami, gdyż zawsze obok będzie czuwał instruktor, który zmotywuje Cię do dalszej pracy! Organizujemy szkolenia w Polsce i za granicą. Chętnie podejmujemy się również planowania wyjazdów zagranicznych szytych na miarę. Nie potrzebujesz szkolenia, chcesz, tylko by ktoś wyszukał dla Ciebie najlepszego spotu? Również służymy pomocą!

Odkrywaj z nami świat kitesurfingu!

Przejdź do strony: Home_places
Przejdź do strony: Home_recommend
Przejdź do strony: Home_news
Przejdź do strony: Home_match
Przejdź do strony: Home_instagram
Przejdź do strony: Home_partners