21 października 2022

Kitesafar Egipt Halloween już za cztery dni!

WYPRAWY

POWRÓT DO LISTY

Wielkie odliczanie do naszego rejsu już trwa, a początek wyprawy już w najbliższą niedzielę! Większość naszych dzielnych kursantów już myśli o swoich pierwszych waterstartach, a my chcemy Wam tylko przypomnieć, że podczas naszego Kitesafari w Egipcie będziecie mieć ogromną przyjemność przetestować najnowszą kolekcję latawców North Kiteboarding.

Kitesafari w Egipcie Halloween to już nasza tradycja. Co roku na przełomie października i listopada, kiedy to pogoda w Polsce zaczyna najmocniej doskwierać, zabieramy Was na tygodniowy rejs w tropikach! Planowana prognoza pogody na najbliższy tydzień to dość dużo wiatru, 30C i bezchmurne niebo! Kitesafari to rejs po wodach Morza Czerwonego, które o tej porze roku dysponuje nadal dobrą statystyką wiatrową, nieco bardziej optymalną temperaturą niż w miesiącach letnich oraz zdecydowanie mniej zatłoczonymi spotami. Taka przygoda w październiku z pewnością naładuje Was dobrą energią i pozwoli, chociaż na chwilę zapomnieć o szarej polskiej jesieni.

 

 
 
 


Naszym kluczowym celem podczas Kitesafari Egipt to nauczenie Was kitesurfingu i rozwinięcie Waszych umiejętności kitesurfingowych. Podczas tego rejsu kitesafari zabierzemy Was do tak odległych miejsc, jak wyspy Ashrafi, Geisum, Gubal i wielu wielu innych miejsc, które na długo pozostaną w Waszej pamięci jako Wasze najlepsze spoty kitesurfingowe Świata. Pod okiem naszej grupy instruktorskiej nabędziecie szereg umiejętność umożliwiających Wam samodzielne pływanie, a dla wszystkich tych, którzy są już samodzielnym kitesurferami przygotowaliśmy milą niespodziankę, czyli testy najnowszego sprzętu kitesurfingowego marki North Kiteboarding z kolekcji 2024. Dzięki naszej współpracy z największym sklepem sportów wodnych w Europie, czyli z Hydrosferą będziemy mieć dla Was najnowsze latawce oraz deski we wszystkich modelach. Jeśli jesteś samodzielnym kitesurferem i planujesz zakup nowego sprzętu to jest to idealna okazja do tego, żeby przetestować nowinki na rynku sprzętu kitesurfingowego i dopasować latawce i deski do swoich umiejętności oraz oczekiwań. Posiadamy ogromną wiedzę z zakresu doboru sprzętu sportowego więc bardzo chętnie pomożemy Ci z dopasowaniem go do twoich potrzeb.Kitesafari Egipt Halloween to najlepsza okazja do tego, żeby rozwinąć swoje umiejętności kitesurfingowe i odpocząć odrobinę od codziennych obowiązków. Przed Wami tydzień w morzu, pełen szalonych przygód i wyjątkowych wspomnień. Startujemy już w najbliższą niedzielę!

 

 


Nie byłeś jeszcze nigdy na podobnej wyprawie?

Koniecznie zapisz się na nasz kolejny rejs >>KITESAFARI SYLWESTER<<