15 października 2022

KITESAFARI, czyli odkrywanie najlepszych spotów na Morzu Czerwonym podczas podróży jachtem.

WYPRAWY

POWRÓT DO LISTY

Kitesafari to jedno z marzeń każdego kitesurfera. Tego rodzaju podróż po wodach Morza Czerwonego pozwala uczestnikom wyjazdu na odkrycie najlepszych spotów kitesurfingowych w Egipcie, a to za sprawą przemieszczania się po morzu luksusowym jachtem.

Egipt najlepsze miejsce na wyjazd kitesurfingowy!


Sezon letni na kitesurfing w Polsce powoli dobiega końca, a wśród zapalonych kitesurferów pojawia się chęć wyjazdu zagranicznego w poszukiwaniu wiatru oraz ciepłych wód. Jednym z często wybieranych kierunków podróży kitesurfera jest Egipt. Sympatię wśród surferów podróżujących w ten zakątek świata wzbudzają fantastyczne statystyki wiatrowe, ale przede wszystkim średnia temperatur w całym roku. To właśnie w Egipcie nawet późną jesienią lub wczesną zimą możecie uprawiać kitesurfing bez piankę. My podczas podróży do Egiptu (który uwielbiamy) swoją podróż odbywamy na pokładzie statku, a taką formę uprawiania kitesurfingu nazywamy KITESAFARI.
 

Statystyki wiatrowe EGIPT / KITESAFARI MALAYKA

 Odkrywaj najlepsze spoty kitesurfingowe na pokładzie luksusowego jachtu!


Podczas wizyty w Egipice najlepsze spoty do uprawiania kitesurfingu zwykle są mocno niedostępne. Chodzi tu przede wszystkim o te miejsca, które znajdują się na środku Morza Czerwonego i można do nich dotrzeć tylko drogą morską. Dlatego szykując ofertę naszych szkoleń kitesurfingowych wyszliśmyśmy naprzeciw oczekiwaniom i prowadzimymy wyjazdy kitesurfingowe na pokładzie luksusowego jachtu. Nasza wyjątkowa podróż daje uczestnikom możliwość odkrywania najlepszych dziewiczych plaż, które są idealnie wystawione na ekspozycje wiatru, a dodatkowo posiadają płaską, płytką wodę. Dzięki temu, że żyjemy i mieszkamy na jachcie podróż do tych trudno dostępnych miejsc jest komfortowa, a na pokładzie naszego jachtu do dyspozycji klientów są wszystkie możliwe udogodnienia.

 

KITESAFARI MALAYKA najlepsze rejsy po Morzu CzerwonymKITESAFARI MALAYKA najlepsze rejsy po Morzu Czerwonym

 Popłyń z nami w piękny rejs KITESAFARIZastanawiasz się jak to jest żyć na jachcie? Otóż Nasi drodzy, nasze jednostki, którymi się poruszamy to jedne z najnowocześniejszych łodzi, które pływają na wodach Morza Czerwonego. Przestronne i nowoczesne wnętrza, kajuty wyposażone w klimatyzatory, najlepsi szefowie kuchni, jacuzzi na dachu- to tylko część z udogodnień, jakie na Was czekają. Do Waszej dyspozycji podczas rejsu mamy również wysoce wykwalifikowany personel instruktorski i prywatnego fotografa, który uwieczni najważniejsze i najlepsze moment Twoich wakacji. Tak właśnie wyglądają wyjazdy kitesurfingowe MALAYKA! Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o tym jak wygląda życie na jachcie koniecznie poczytaj więcej >>TUTAJ<< i obejrzyj nasz najnowszy film!

 

 

 

 

 

Poza mocą wrażeń z odkrywania nowych lądów, gwarantujemy Ci ogromną moc wrażeń związanych z zapierającymi dech w piersi widokami! Akwen Morza Czerwonego to wyjątkowa mieszanka wszytskich odcieni lazurowej wody, a zachody i wschody słońca każdego dnia zachwycają bezmiennie.  Jeśli marzysz by przeżyć taką przygdę koniecznie do nas napisz!