6 maja 2024

Zawody Full Power Tarifa 2024 już w tym tygodniu! Na liście startowej Mikołaj Sitarz!

WYPRAWY

POWRÓT DO LISTY

Z radością ogłaszamy, że dzisiaj pojawił się oficjalny komunikat organizatorów Full Power Tarifa do startu zawodów jeszcze w tym tygodniu! To jedne z bardziej oczekiwanych zawodów kitesurfingowych BIG AIR w sezonie, ale co najważniejsze na liście startowej pojawia się Polak, nasz Mikołaj Sitarz !

Zbliżające się zawody Full Power Tarifa to wyjątkowe wydarzenie na arenie międzynarodowego kitesurfingu, podczas których (podobnie jak podczas King of The Air) możemy podziwiać najlepszych zawodników BIG AIR z całego świata. Czekamy na zawody z podekscytowaniem, ponieważ ponownie na liście startowej pojawia się reprezentant naszego kraju, czyli Mikołaj Siatrz. Z informacji, jakie posiadamy bezpośrednio od naszego zawodnika wiemy, że cały team North Kiteboardnig jest właśnie w drodze do Tarify i za chwilę zaczynają swoją sesję treningową przed zawodami.  Przypominamy tylko, że zawody odbędą się na światowej klasy spocie : Balneario , który słynie z wyjątkowo mocnych wiatrów, idealnych dla zawodów BIG AIR!

 

Mikołaj to wyjątkowo utalentowany zawodnik, którego podziwiać mogliście już we wcześniejszych edycjach tej imprezy, ale również podczas zawodów Big Air Kite League w Brazylii. Jeśli chcecie poczytać o Mikołaju więcej to koniecznie zajrzyjcie >>TUTAJ<<. Tym razem Mikołaj wystartuje w grupie PRO DIVISION 2 i będzie konkurował z najlepszymi. Trzmajcie mocno kciuki za Mikołaja, będziemy Wam na bieżąco relacjonować start naszego Mikiego! Dla podgrzania emocji podrzucamy Wam film z zeszłorocznej edycji!