1 czerwca 2020

Ustanawianie rekordu Polski w JETSURFINGU !

WYPRAWY

POWRÓT DO LISTY

Już od najbliższego wtorku na kempingu EKOLAGUNA będziecie mieli okazję poznać najnowszą kolekcję desek elektrycznych typu JETSURF oraz nową kolekcję marki NORTH KITEBOARDING. Czekać będzie na Was centrum testowe najnowszych latawców oraz desek North'a, ale będziecie mogli również spróbować swoich sił na desce napędzanej silnikiem elektrycznym. 

 

 

 

 

 

 

Główną atrakcją zaplanowaną przez organizatorów będzie przede wszystkim ustanawianie rekordu Polski w kategorii "Najdłuższy dystans pokonany na elektrycznej desce surfingowej" ⚡Śmiałkowie będą mieli za zadanie przepłynąć dystans 45 km ( z Sopotu do Chałup ) po wodach zatoki Gdańskiej oraz Zatoki Puckiej. Towarzyszyć im w tym będzie łódź asekuracyjna, fotografowie i kamerzyści dokumentujący cały przebieg wyprawy. Jest to pierwsza wyprawa tego typu w historii jetsurfingu i jedyna w naszym kraju. Kontrolę nad ustanowieniem rekordu sprawować będzie Biuro Rekordów.

 

 

 

 

 

Czym tak naprawdę jest JETSURFING?

 

 

Jetsurfing to przede wszystkim deska surfingowa z własnym zasilaniem elektrycznym, która nie tylko umożliwia surfowanie po spokojnych wodach, bez fal i wiatru, ale także umożliwia początkującym surferom naukę balansu i dużo dobrej zabawy. Emocje związane z pływaniem po powierzchni wody zależą od mocy silnika, gładkości wody i wagi użytkownika. Często zdarza się, że początkujący bez żadnego doświadczenia w surfowaniu, zaczynają surfować w pozycji stojącej już po 15 minutach próbowania. Nawet jeśli nie możesz tego zrobić za pierwszym razem, możesz nadal dobrze się bawić, siedząc, kucając lub kładąc się na desce. Doświadczeni snowboardziści, wakebordziści, windsurferzy lub kitesurferzy, zazwyczaj radzą sobie z tym w kilka sekund.

 

 

 

 
 

NAUCZ SIĘ JET SURFINGU JUŻ DZIŚ, ZAPISZ SIĘ NA SWOJE ZAJĘCIA!