1 września 2019

San Blast. Panamski raj o którym z pewnością jeszcze nie słyszałeś.

WYPRAWY

POWRÓT DO LISTY

To niesamowite miejsce to archipelag San Blas. Składa się on z 367 wysp na których nie ma prawie żadnych przejawów cywilizacji, jedynie małe szałasy będące kolebką tutejszej turystyki. Zaledwie 1 na 10 wysp jest zamieszkałych! Pustynne wyspy są otoczone krystalicznie czystą wodą i rafami koralowymi pełnymi tropikalnego życia morskiego. Mówi się, że San Blast jest jednym z najlepszych miejsc na świecie do żeglowania i kitesurfingu.

Na wysepkach spotkasz miejscową ludność wysp zwanych Kuna. Dzięki fascynującej kulturze są wspaniałym przykładem tego jak tubylcza kultura może rozkwitać i zachować dawne zwyczaje utrzymując tym samym niezależność od władz kraju Panama. Z pewnością lokalni mieszkańcy zadbają o ciepłą i miła atmosferę podczas Twojej wyprawy na ten kraniec Świata.

 

 

 

 

San Blast - IDEALNE MIEJSCE NA KITESURFING - PANAMA

Na archipelagu San Blast tak naprawdę każda wyspa na którą się udasz może być Twoim spotem, ogranicza Cię tylko własna wyobraźnia. Nie możesz tutaj liczyć na prywatnych beachboy’ów którzy będą Ci startować i lądować latawiec, ale genialna uroda tego miejsca szybko Ci to zrekompensuje. Możesz wynająć tutaj zamieszkać stacjonarnie na jednke z 367 wysp lub wynająć katamaran albo lokalną łódź i zorganizować ze znajomymi down windy lub żeglarskie kitesafari. Wszystko, co tylko zechcesz!

 

 

 

HIDDEN LINES - Chapter II - San Blas Islands from EYEFORCE on Vimeo

 

 

Jeśli chesz dowiedzieć się czegoś więcej  o tej destynacji lub podzielić się z nami wrażeniami z wizyty na San Blast, koniecznie zapoznaj się z pełnym opisem spotu TUTAJ