25 stycznia 2023

Przeżyj Wielkanoc na sportowo! Popłyń z nami na KITESAFARI!

WYPRAWY

POWRÓT DO LISTY

Przed nam Wielkanoc, a co za tym idzie rodzinny czas, którego nie musisz spędzać w tym roku w domu! Z okazji zbliżających się Świąt Wielkanocnych postanowiliśmy odejść od tradycji i przygotowaliśmy dla Was wyjątkową ofertę sportową, czyli KITESAFARI Wielkanocne. Odkryj magię świąt w kameralnym gronie, pośród lazurowych wód Czerwonego z latawcem kitesurfingowym nad głową.

Mazurek, szarlotka, makowiec, cukrowy baranek, sernik… Wielkanoc, podobnie jak wszystkie święta, które zgodnie z tradycją spędzamy stacjonarnie przy stole, stanowią olbrzymie wyzwanie dla wszystkich ćwiczących i prowadzących aktywny tryb życia. Przeżycia tych kilku wolnych dni na sportowo nie ułatwiają zamknięte siłownie. Jak więc poradzić sobie z otaczającymi nas zewsząd pokusami kulinarnymi i lenistwem, któremu bardzo łatwo jest się poddać, spędzając cały dzień na kanapie i pochłaniając kolejne porcje wielkanocnych potraw i słodyczy? Mamy na to idealne rozwiązanie: popłyń w nawi w piękny rejs KITESAFARI i zamień obżarstwo na aktywnie spędzony czas z latawcem kitesurfingowym na najlepszych spotach Morza Czerwonego.

 

 

Kitesafari Egipt Wielkanoc kitesurfing Malayka

 


Już 9 kwietnia 2023 mamy przyjemność zaprosić Was na wyjątkowy rejs na Morzu Czerwonym, podczas którego odkryjesz magię uprawiania kitesurfingu w najlepszych warunkach wiatrowych w tej części Świata. Przed Tobą przygoda, która zostanie w Twoich wspomnieniach na całe życie, a zdobyte umiejętności kitesurfingowe rozwiną Cię i sprawią, że przeżyjesz najbardziej wyjątkowe Święta Wielkanocne.
Jak wygląda życie na jachcie podczas KITESAFARI?


Twoim domem podczas całej wyprawy będzie nasz luksusowy i nowoczesny jacht. Jednostka, która na Ciebie czeka to 37m, czteropokładowy luksusowy jacht. Nasza łódź jest w pełni wyposażona we wszystkie udogodnienia, jakich może wymagać Twój pobyt na otwartym morzu. Do Twojej dyspozycji mamy 12 komfortowych kajut o różnych standardach, w pełni wyposażonych, posiadających prywatną łazienkę, klimatyzację, wygodne łóżka, ręczniki oraz panoramiczne okna. Do dyspozycji naszych Gości dostępny jest również wspólny przestronny salon, restauracja, bar zewnętrzny, dwa pokłady słoneczne, dwie łodzie asekurujące typu Zodyak oraz jacuzzi na najwyższym z pokładów.
 

Kitesafari Egipt Wielkanoc kitesurfing MalaykaKitesafari Egipt Wielkanoc kitesurfing Malayka
Kitesafari Egipt Wielkanoc kitesurfing MalaykaKitesafari Egipt Wielkanoc kitesurfing Malayka

 Święta Wielkanocne z kitesurfingiem w stylu KITESAFARIO Twój komfort podczas KITESAFARI w Egipcie będzie dbać wykwalifikowana, dziesięcioosobowa załoga, która będzie odpowiedzialna za nawigowanie, obsługę łodzi oraz przygotowywanie świeżych, pełnowartościowych posiłków. Będziesz budzić się na łodzi na pełnym morzu, w pobliżu niezamieszkanych wysp, gdzie przez cały dzień będziesz surfować po płaskiej wodzie, na lunch będziesz jadł świeże owoce morza, a wieczorem wraz z resztą grupy, będziesz celebrował swój progres pod najbardziej rozgwieżdżonym niebem, jakie widziałeś. Nawiązane przez Ciebie nowe przyjaźnie pozostaną z Tobą na długo, ponieważ nie ma lepszego miejsca do poznania się niż łódź. Podczas swojego pobytu będziesz mógł wziąć udział w szkoleniach kitesurfingowych od zera lub szkolić swoje dotychczasowe umiejętności w ramach PRO-CAMPU, będącego warsztatami koncentrującymi się na skokach i wszystkich innych freestylowych ewolucji.
 

Kitesafari Egipt Wielkanoc kitesurfing Malayka Malwina BaraniakKitesafari Egipt Wielkanoc kitesurfing Malayka
Kitesafari Egipt Wielkanoc kitesurfing Malayka Marcin HintzkeKitesafari Egipt Wielkanoc kitesurfing MalaykaKITESAFARI to wyjazd dla każdego na każdym poziomie umiejętności kitesurfingowych!Jeśli planujesz rozpocząć swoją przygodę z kitesurfingiem od zera to wiedz, że KITESAFARI to idealny wyjazd również dla początkujących kitesurferów. Podczas tygodniowego pobytu na naszej łodzi będziesz miał codziennie do dyspozycji płaską oraz płytką wodę, ogromne puste przestrzenie, turkus i ciepłe morze (pianka w tym miejscu zdecydowanie nie będzie Ci potrzebna). Przed Tobą wycieczki pod wiatr i z wiatrem, pływanie z delfinami, manatami, żółwiami morskimi, snorkeling i surfowanie z najlepszym wiatrem w całym Egipcie. Warto byś wiedział, że prawdopodobieństwo wiatru pośrodku morza jest znacznie wyższe niż na lądzie (ze względu na ich położenie i efekty termiczne), dzięki czemu nie musisz obawiać się bezwietrznych dni. Nasz zespół zadba o to, by niczego Ci nie zabrakło.

Szkolenia kitesurfingowe będą odbywać się każdego dnia podczas trwania naszego WIELKANOCNEGO KITESAFARI. Każdego ranka ustalimy z Tobą cele na cały dzień, wytłumaczymy Ci oraz pokażemy jak poprawić swoją koordynację oraz pozostałe umiejętności kitesurfingowe. Dzięki temu, że zajęcia odbywają się nawet o świcie zawsze będziesz mieć możliwość wejścia do wody z instruktorem drugi raz w ciągu dnia. Jeśli jesteś już samodzielnym kitesurferem to do Twojej dyspozycji będzie cały dzień na to by poprawić swoje umiejętności i trenować nowe zadania. Wieczorem czeka Cię video-analiza, więc możesz być pewny, że Twój progres przyrośnie bardzo szybko, a to wszystko pod okiem najlepszych polskojęzycznych instruktorów kitesurfingu.

 

Kitesafari Egipt Wielkanoc kitesurfing Malayka
Kitesafari Egipt Wielkanoc kitesurfing Malayka Malwina Baraniak
Jeśli marzysz o tym, żeby przeżyć Wielkanoc w zupełnie nowej odsłonie to koniecznie popłyń z nami

w piękny rejs i zapisz się na wyjazd KITESAFARI już dzisiaj !!

>>KLIKNIJ TUTAJ<<