10 lutego 2020

Chcesz zostać kitesurferem, ale nie wiesz jak zacząć? My Ci pomożemy!

WYPRAWY

POWRÓT DO LISTY

Zastanawiasz się jak zacząć swoja przygodę z kitesurfingiem i jak stać się kitesurferem? Odpowiedź jest bardzo prosta: wystarczy się zapisać na kurs kitesurfingu do certyfikowanej szkoły i rozpocząć swoje zajęcia kitesurfingowe z wykwalifikowanym instruktorem :)

Szkolenie kitesurfingowe to tak naprawdę jedyna i najlepsza droga do tego, żeby zrealizować swoje marzenia o nauce kitesurfingu. Często brakuje nam śmiałości, żeby przełamać się do pierwszego kroku, ale możecie być pewni, że jeśli tylko to zrobicie, droga do sukcesu i samodzielności na wodzie będzie szybka. Każda ze szkół kitesurfingu (w tym nasza) ma swojej ofercie tzw. ‘kurs od zera od kitesurfera’. Jest to kompleksowy kurs, który przeprowadzi Cię przez zagadnienia związane z teorią oraz praktyką nauczania kitesurfingu. Dowiesz się o tym jak zachowuje się i pracuje latawiec oraz przejdziesz przez wszystkie etapy związane z nauką praktyczną pod bacznym okiem instruktora.

 

 

 

 

Kurs kitesurfingu, to najbezpieczniejsze i najlepsze rozwiązanie jeśli chodzi o Twoją przygodę z tym sportem. Pod okiem certyfikowanych instruktorów zapoznasz się z wszystkimi tajnikami tej dyscypliny, a co najważniejsze nauka będzie przebiegać w sposób bezpieczny. Dlaczego o tym mówimy? Otóż dlatego, że kitesurfing jest ciągle klasyfikowany jako sport ekstremalny. Jako że jest on połączeniem władania latawcem wobec dwóch żywiołów: wiatru i wody, dobrze zrobić to pod okiem instruktora! Z żywiołem nie ma żartów. Często wiele osób próbuje się nauczyć wszystkiego samodzielnie, ale każdy popełniony przez nich błąd może stworzyć realne zagrożenie dla nich samych lub osób w pobliżu. Najbezpieczniej więc udać się do Szkoły Kitesurfingu i tam stopniowo przechodzić przez wszystkie etapy nauki.

 

Zastanawiasz się jaki kurs wykupić? Najrozsądniej pomyśleć o pakiecie ok. 12 godzin. W tym czasie dowiesz się wszystkiego związanego z teorią, nauczysz się sterować dużym latawcem i z pewnością zaliczysz kilka ładnych ślizgów na desce. Po takim czasie spędzonym na szkoleniu kitesurfingowym będziesz mógł ocenić czy kitesurfing to dokładnie to czego oczekiwałeś i czy chciałbyś dokupić kilka kolejnych godzin, by stać się już w pełni samodzielnym surferem!

 

 

 

Jesli chcesz się dowiedzieć więcej na temat bezpieczeństwa w kitesurfingu, koniecznie przeczytaj TUTAJ  lub zapisz się na swoje szkolenie kitesurfingowe już dzisiaj!

 

 

Baw się dobrze na wodzie , życzymy Ci samych sukcesów na Twoim kursie!