9 czerwca 2021

MYSTIC oferuje bezpłatną wymianę stalowej podkładki pod hak do STEALTH BAR KITE.

SPRZĘT

POWRÓT DO LISTY

Jeśli jesteś posiadaczem podkładki pod hak marki Mystic model STEALTH możesz nieodpłatnie wymienić ją na najnowszy model drugiej generacji. Jak podaje oficjalnie w komunikacie prasowym przedstawiciel Mystic, marka bardzo poważnie podchodzi do trwałości i żywotności swoich produktów, dlatego jeśli jesteś w posiadaniu stalowej podkładki pod hak modelu STEALTH producent oferuje bezpłatną wymianę na produkt najnowszej generacji. Mowa tutaj o wymianie produktu o numerze seryjnym 35009.190135 Stealth Bar Kite, dostarczanego na rynek przez Mystica od maja 2019 roku.

Mystic dzięki ciągłemu procesowi zapewniania najwyższej jakości swoim klientom, zauważył istotny problem dotyczącego pierwszej wersji podkładek Stealth z hakiem. Zauważyli oni bowiem niespójną jakość stali na stalowym haczyku, w związku z czym dokonują zapobiegawczej darmowej wymiany. Jak sami mówią: poprzednia generacja może nie zagwarantować, że żywotność tego pręta będzie zgodna z ich standardami. W związku z powyższym rozpoczęli program zapobiegawczej wymiany wszystkich haków generacji 1 dostępnych na rynku. Jak wyrazie zaznaczyli w swoim komunikacie prasowym: problem ten nie dotyczy żadnych innych wersji podkładki Stealth ukierunkowanej dla wersji: windsurf, freeride lub surf.

 

 

 

 

Aby wymienić swój hak na hak drugiej generacji zgłoś się do sklepu, w którym go kupiłeś. Jeśli chcesz samodzielnie wymienić hak sprawdź w instrukcji, jak szybko i sprawnie zrobić to w domu, bez konieczności oddawania sprzętu do serwisu. Jeżeli potrzebujesz dodatkowych informacji lub jesteś z dala od miejsca, w którym zakupiłeś hak wyślij e-mail na: mysticboarding@northasg.com. Haki do wymiany dla wszystkich tych, którzy zakupili swój sprzęt w Hydrosferze dostępne będą w przyszłym tygodniu. Jeśli kupiłeś hak pierwszej generacji w Hydrosferze skontaktuj się z Marcinem na marcin@hydrosfera.pl lub telefonicznie 694 557 600, jeśli w innym miejscu koniecznie skontaktuj się ze sklepem, w którym dokonałeś zakupu. Uważamy bowiem, ze bezpieczeństwo na wodzie jest najważniejsze, zwłaszcza w obliczu kilku wypadków na wodzie z udziałem haków innych marek.

 

 

Jeśli nie wiesz jak rozpoznać róznicę między tymi dwoma produktami, koniecznie obejrzyj poniższy film Mystic'a by wiedzieć dokładnie na czym polega różnica między generacją pierwszą i drugą.

 

Mystic Stealth Bar Replacement Video from Mysticboarding on Vimeo.