29 lutego 2024

Kitesafari na Morzu Czerwonym: podróż do raju NIE tylko dla kitesurferów!

WYPRAWY

POWRÓT DO LISTY

Jesteś podróżnikiem? Lubisz odkrywać nowe lądy w nietuzinkowy sposob, ale nigdy nie pływałeś na kitesurfingu? W takim razie kitesafari na Morzu Czerwonym to niezapomniana przygoda również dla Ciebie, nie tylko dla kitesurferów. Krystalicznie czysta woda, ciepły wiatr i zapierające dech w piersiach widoki sprawiają, że Morze Czerwone jest idealnym miejscem do kitesurfingu, ale i nie tylko. Jeśli nie uprawiasz kitesurfingu,to wiedz że kitesafari na Morzu Czerwonym to nadal idealny sposób na spędzenie Twoich wakacji.

Warto byś wiedział, że jeśli jesteś osobą, która nie uprawia kitesurfingu, to rejs statkiem w stylu kitesafari może byś również świetnym pomysłem na Twoje wakacje. Należy zaznaczyć, że tego typu podróż nie jest zarezerwowana tylko i wyłącznie dla fanów sportów ekstremalnych. Jeśli szukasz wakacji na których możesz się zrelaksować, odpocząć od codziennego zgiełku to widz że taki rejs miło Cię zaskoczy, bo poza uprawianiem kitesurfingu oferujemy Wam szereg rozrywek, które nie są kitesurfingiem. Obudź się na pełnym morzu i ciesz się widokami za burtą, odkryj piękne niezamieszkałe wyspy i pozwól sobie na odrobinę lenistwa i relaksu na swoim urlopie. Poza świetnie wyposażoną jednostką, jaką jest nasz jacht, warto byś pamietał, że czeka Cię na nim szereg udogodnień. Przeczytaj poniższą listę i zobacz co dla Ciebie przygotowaliśmy!

 


Relaks na luksusowym jachcie podczas wakacji w Egipcie.

 

 

 

 

 

Życie na jachcie podczas kitesafari MALAYKA


Począwszy od najlepszej obsługi, poprzez świeże owoce morza, przekąski, fantastyczne koktajle ze świeżych owoców, szereg miejsc, w których możesz się zrelaksować i poopalać, ale to nie wszystko. Nasze jachty to pływające hotele, które oferują wszystkie udogodnienia, których potrzebujesz, aby się zrelaksować i cieszyć się wakacjami. Możesz pływać w jacuzzi na dziobie jachtu, delektować się masażem od naszego najlepszego masażysty, pływać na stand up paddle boardzie lub po prostu odpoczywać na pokładzie i łapać promienie słońca.

 Nurkowanie i snurkowanie podczas wakacji w Egipicie.


Jeśli kuszą Cię uroki podwodnego świata nie zwlekaj ani chwili. Na naszym pokładzie znajdziesz sprzęt do snoorklowania, ale również pełen sprzęt do nurkowania. Jeśli chcesz odkryć najlepsze rafy koralowe i podziwiać niebywałe podwodne życie nic prostszego. Morze Czerwone słynie z niesamowitej rafy koralowej, która jest domem dla różnorodnego życia morskiego. Możesz nurkować lub pływać z rurką, aby podziwiać piękno rafy i jej mieszkańców pod okiem naszych instruktorów nurkowania, którzy bardzo chętnie zabierą pod wodę nawet tych, którzy nigdy tego wcześniej nie robili.
 

 

 

 

 

 

Rafa koralowa podczas nurkowania MALYKA KITESAFARIStand Up Paddel, czyli magia pływania na desce z wiosłem.SUP, czyli Stand Up Padde jest najlepszą alternatywa dla spędzania wolnego czasu nad wodą. Stand-up paddleboarding to nie tylko doskonały trening dla naszego ciała, ale i rozrywka dla całej rodziny, ponieważ deski mogą być również środkiem transportu na pobliską plażę, obejrzenia jachtu z zewnątrz czy po prostu poopalania się na jego pokładzie. Stand-up paddleboard jest również wykorzystywany do prowadzenia rozbudowanych zajęć jogi, pilates do których Was serdecznie zachęcamy na naszym KITESAFARI.

 

 

 

 
 

Naucz się pływać na desce z wiosłem SUPZrelaksuj się podczas masażu na szczycie jachtu!

 


Masaż na jachcie to doskonała forma spędzania czasu i kojący wpływ na ciało. Nasz doświadczony masażysta oferuje szeroki wybór masaży, w tym masaż szwedzki, głęboki, sportowy, tajski i refleksologię. Masaż może pomóc złagodzić ból mięśni, poprawić krążenie, zwiększyć elastyczność, pomóc lepiej spać i zmniejszyć stres. Zalecamy zakup karnetu na masaż, który obejmuje kilka masaży w obniżonej cenie. Możesz masować się codziennie lub tak często, jak chcesz.

Najlepszy czas na masaż to zachód słońca. Możesz usiąść na pokładzie jachtu i podziwiać, jak słońce zanurza się w morzu, malując niebo na piękne kolory. Delikatne kołysanie jachtu i dźwięk fal rozbijających się o burtę stworzą idealną atmosferę do relaksu i odprężenia. Przyjedź na kitesafari na Morzu Czerwonym i skorzystaj z naszych usług masażu. Gwarantujemy, że wrócisz do domu zrelaksowany, odświeżony i odmłodzony.

 

 

  
 
 

 


Oprócz kitesurfingu, nurkowania i pływania na stand up paddle boardzie, oferujemy również wiele innych atrakcji, takich jak:

 

 -Wieczorne ogniska na bezludnych wyspach: Rozpalamy ognisko na plaży bezludnej wyspy, a Ty możesz cieszyć się ciepłem ognia, podziwiając najbardziej rozgwieżdżone niebo, jakie kiedykolwiek widziałeś i przy tym rozkoszować się specjałami naszego szefa kuchni.

 

- Codzienny jogging na pobliskich wyspach: Jeśli chcesz pozostać aktywnym podczas wakacji, możesz uprawiać jogging na pobliskich wyspach. Będziesz mógł cieszyć się pięknymi widokami i świeżym powietrzem.

 

- Podziwianie wschodów i zachodów słońca: Zachody słońca na Morzu Czerwonym są wyjątkowo piękne. Możesz usiąść na pokładzie jachtu i podziwiać, jak słońce zanurza się w morzu, malując niebo na piękne kolory. Jeśli jesteś zwolennikiem wczesnego wstawania rekomendujemy również wschody słońca, podziwianie takiego spektaklu matki natury da Ci energię na cały dzień! 

Kitesafari na Morzu Czerwonym to idealne wakacje dla każdego!


Niezależnie od tego, czy jesteś kitesurferem, czy nie, kitesafari na Morzu Czerwonym to idealny sposób na spędzenie wakacji. Oferujemy szeroki wybór zajęć i udogodnień, które zaspokoją potrzeby każdego. Przyjedź na kitesafari na Morzu Czerwonym i przekonaj się sam, dlaczego jest to podróż do raju kitesurfingowego, nie tylko dla kitesurferów!