24 sierpnia 2022

Już wiemy kiedy odbędą się zawody King Of The Air 2022!

WYPRAWY

POWRÓT DO LISTY

Mamy dla Was fantastyczną wiadomość wprost z RPA. Organizowane co roku, najbardziej prestiżowe zawody kitesurfingowe King Of The Air nareszcie mają oficjalnie wyznaczone okno wiatrowe!

Jak już pewnie wiecie w tym roku mija 10. rocznica organizacji Red Bull King of the Air w Cape Town w RPA. W tym czasie zawody stały się najważniejszym kiteboardingowym wydarzeniem w światowym kalendarzu imprez sportowych. KOTA to zacięta rywalizacja 18. najlepszych zawodników kitesurfingowych świata. Mimo że jeszcze nie opadły emocje po Red Bull King Of The Air 2021, które niestety z racji sytuacji pandemicznej zostało przeniesione w terminie, to my już nie możemy się doczekać kolejnej edycji KOTA 2022. W końcu Red Bull King of the Air to najbardziej ekstremalne i najbardziej oczekiwane zawody kitesurfingowe na świecie.
 

 

 

 

Organizatorzy potwierdzili, że okno wiatrowe dla Red Bull King of the Air 2022 oficjalnie rozpocznie się 24 listopada i będzie trwać do 9 grudnia 2022 roku.

Jeśli chcielibyście sobie przypomnieć jak przebiegała poprzednia edycja tej imprezy to zachęcamy do naszego artykułu podsumuwającego poprzednią edycję KOTA.