2 marca 2024

Czy mogę pojechać na kitesafari, jeśli jeszcze nie umiem pływać na kitesurfingu?

WYPRAWY

POWRÓT DO LISTY

Bardzo często pytacie nas czy wyjazd na KITESAFARI to dobry pomysł, jeśli jeszcze nie zaczęliście swojej przygody z kitesurfingiem? Czy KITESAFARI to podróż zarezerwowana tylko dla doświadczonych i samodzielnych kitesurferów? Oczywiście, że NIE! Kitesafari to idealna okazja i najlepszy pomysł dla wszystkich tych, którzy chcieliby się nauczyć kitesurfingu, a jeszcze nigdy tego nie próbowali.

 

Czy początkujący kitesurfer może jechać na KITESAFARI?

 

Na naszych wyjazdach kitesurfingowych osoby początkujące są dla nas bardzo ważne i dbamy o nich kompleksowo już od pierwszej godziny zajęć. Wyposażamy Was w niezbędny do tego sprzęt taki jak trapez do kitesurfingu, latawiec czy buty neoprenowe (jeśli nie posiadasz własnych). Osoby początkujące na pierwszych zajęciach odkrywają podstawowa wiedze z zakresu bezpieczeństwa i obsługi oraz budowy sprzętu kitesurfingowego pod okiem swojego instruktora. Zajęcia odbywają się w trybie indywidualnym, dzięki czemu nasz instruktor może dopasować program zajęć do Twoich indywidualnych potrzeb. Dysponujemy najlepszymi polskojęzycznymi instruktorami, a spoty kitesurfingowe, jakie odwiedzamy, są idealne dla początkujących: płytka woda, brak fal, równy wiatr. Nauka w takich okolicznościach będzie przyjemna, łatwa, a przede wszystkim bezpieczna.

Bezpieczna nauka to nasz fundament nauczania, a opieka nad początkującym kitesurferem to dla nas czysta przyjemność. Każdy z naszych kursantów jest pod szczególną opieką instruktorską. Analizujemy wspólnie Twój progres i wpólnie dbamy o to, by nauka przebiegała sprawnie i była dopasowana indywidualnie do Twoich potrzeb na każdym z etapów nauczania. Podczas kitesafari będziesz miał okazję uczyć się kitesurfingu w najlepszych warunkach, pod okiem doświadczonych instruktorów. Gwarantujemy, że wrócisz do domu z nowymi umiejętnościami i niezapomnianymi wspomnieniami.

 

 

 

 

 

 
Szkolenia kitesurfingowe Egipt Malayka​​​​​​

 

 


Oto kilka powodów, dla których warto wybrać się na kitesafari, jeśli jeszcze nie umiesz pływać na kitesurfingu:


- Będziesz miał okazję uczyć się w idealnych warunkach wiatrowych i nie tylko. Spoty kitesurfingowe, jakie odwiedzamy, są płytkie, bez fal i z równym wiatrem. To idealne warunki do nauki kitesurfingu dla początkujących. warto byś wiedział, że spoty które z nami odwiedzisz, to bardzo przestronne plaże na których nie ma tłoku w wodzie, w związku z czym będziesz się czuł komfortowo na każdych zajęciach


- Będziesz pod opieką doświadczonych instruktorów. Nasi instruktorzy są cierpliwi, wyrozumiali i mówią po polsku. Będą oni cały czas przy Tobie, aby zapewnić ci bezpieczeństwo i wsparcie. Chętnie odpowiedzą na każde Twoje pytanie i chętnie Ci przypomną każdą wskazówkę gdybyś o czymś zapomniał lub coś pominął


- Nauka będzie dopasowana do Twoich indywidualnych potrzeb. Każdy z naszych kursantów jest traktowany indywidualnie. Instruktorzy dostosują tempo i program nauki do Twoich umiejętności i postępów, dzięki czemu będziesz uczył się nowych umiejętności w takim tempie jakiego będziesz potrzebować.


- Będziesz miał okazję poznać innych początkujących kitesurferów. Na kitesafari poznasz innych ludzi, którzy również uczą się kitesurfingu. Będziecie mogli wspólnie ćwiczyć, dzielić się doświadczeniami i wspierać się nawzajem. To wbrew pozorom jest bardzo ważne na etapie uczenia się, bo dzięki temu będziesz przyswajał wiedzę i analizował swój postęp nawet po zakończonej lekcji. Warto byś rozmawiał z bardziej doświadczonymi kitesurferami, bo oni zawsze są chętni Ci podpowiedzieć jak coś można robić lepiej


- Będziesz miał okazję pływać na kitesurfingu w pięknych miejscach. Odwiedzimy najlepsze spoty kitesurfingowe na świecie, w tym miejsca takie jak Ashrafi, Gaysum, Tawilę i kilka innych. Będziesz miał okazję pływać na kitesurfingu w krystalicznie czystej wodzie, przy pięknych plażach i zapierających dech w piersiach widokach. Zajęcia kitesurfingowe o zachodzie słońca? Musisz to koniecznie spróbować! 


Jeśli zawsze marzyłeś o nauce kitesurfingu, to kitesafari jest idealną okazją, aby spełnić swoje marzenie. Odkryj w sobie nowe umiejętności i zakochaj się w kitesurfingu na lazurowych wodach Morza Czerwonego podczas naszego rejsu! Nie czekaj dłużej i zarezerwuj swoje miejsce już dziś, ilość miejsc ograniczona!

 

>>ZAPISZ SIĘ NA KITESAFARI<<