24 stycznia 2022

BAKL Big Air Kite League jutro strują zawody w CAPE TOWN!

POWRÓT DO LISTY

Big Air Kite League ma zielone zielone światło zawodów. Jak pinformowalni organizatorzy, wreszcie po wielu dniach oczekiwania na start i dobry mocny wiatr, pojawia się szansa by zawody BAKL rozpoczęły się 25.01.2022. wszyscy zawodnicy przebywają już w RPA i oczekują niecierpliwie startu zawodów. 

Big Air Kite League to jedna z większych lig zawodników startujących w kategorii BIG AIR poza KING OF THE AIR. Liga Big Air Kite, czyli w skrócie BAKL, została zapoczątkowana w 2019 roku w Kapsztadzie, aby dać szansę młodym i utalentowanym zawodnikom na rywalizację. Podczas gdy Big Air zyskuje na popularności z roku na rok, a takie wydarzenia jak ostatni przystanek sezonu w Kapsztadzie lub Lords of Tram oraz Full Power Balnaerio przyciągają zawodników i widzów z całego świata. Jeśli organizatorzy podrzymają procedury startowe, a prognozą wiatrowa nie ulegnie pogorszeniu to relacje live będziecie mogli oglądać TUTAJ.

 

 

 

 


Na podstawie przesłanych wideo oraz analizy czołowych zawodników organizatorzy wyłaniają najlepszych riderów z całego świata, dając im możliwość rywalizacji między sobą w kilku rundach rocznie. Ta ogólnoświatowa platforma konkursowa fantastycznie się rozwinęła w ostatnich latach i pewnością przyczyniła się do rozwoju i populizacji kitesurfingu w stylu Big Air Kiting. W tej rundzie (ostatniej w tym cyklu) na starcie staną tacy zawodnicy jak: 

 

 

Zawodnicy BIG AIR na zaproszenie BAKL
Andrea Principi
Cohan van dijk
Giel Vlugt
Janek Grzegorzewski
Lorenzo Casati
Ross-Dillon Gracz

 

Zawodnicy BIG AIR zaproszeni po przesłanym wideo:
Adrian Marcelo Emmerz
Antonin Rangin
Dylan Graham
Evan Klijn
Jan Zoon
Jason van der Spuy
Jett Bradshaw
Josh Gillitt
Julian Huynh
Julian Meijvogel
Julian Zens
Kenan Azzam
Luca Ceruti
Mediolan Sebastian Lukic
Mostafa Abbas
Robby James
Rodin Strengers
Stig Hoefnagel

 

Dywizja Kobiet
Alessa Sophia
Alice Ruggiu
Francesca Maini
Jasmine Cho
Leilani Rosenthal
Nora Klement
Silvia Rossini
Su Kay
Jeśli chcecie zobaczyć postępy zawodników w planowanych hitach w dniu jutrzejszych zawodów BAKL koniecznie zerknijcie TUTAJ