8 stycznia 2024

Witamy w 2024, czyli podsumowanie jak weszliśmy w nowy rok podczas wyprawy Kitesafari po Morzu Czerwonym. 

WYPRAWY

POWRÓT DO LISTY

W tym roku sylwester smakował nam w wyjątkowy sposób! Z wypiekami na twarzy i dreszczykiem emocji w sercu wyruszyliśmy na długo wyczekiwaną wyprawę kitesafari po Morzu Czerwonym, tym razem był to wyjątkowy rejs, bo podczas niego pożegnaliśmy stary rok 2023 i weszliśmy w nowy 2024! :) Naszym domem na cały tydzień stał się luksusowy, 40-metrowy jacht, który oferował nam wszelkie wygody i zapewniał najwyższy poziom komfortu.

 

 Kitesafari Malayka Egipt

 

Malwina Baraniak Egipt Kitesafari  

 

 

Morze Czerwone słynie z doskonałych warunków do uprawiania kitesurfingu, sprawiło że przeżyliśmy niesamowitą morską przygodę. Kryształowo czysta woda, mocny równy wiatr i spektakularne widoki tworzą idealne środowisko dla miłośników tego sportu. Dni rozpoczynaliśmy wcześnie rano, wraz z pierwszymi promieniami słońca, które rozświetlały taflę wody. Na długo przed zjedzeniu pożywnego śniadania, pompowaliśmy swoje latawce i witaliśmy nowy dzień ze wschodem słońca. Pod okiem doświadczonych instruktorów z firmy Malayka, doskonaliliśmy swoje umiejętności kitesurfingowe. Początkujący zdobywali podstawy tego sportu, a bardziej zaawansowani mieli okazję do poszerzania swoich możliwości i wykonywania bardziej efektownych trików.

 

Tawila, Gaysum, Jobal i Ashrafi - czyli bezludne wyspy i kitesurfingowy raj.

 

Podczas tego rejsu mieliśmy okazję odiwedzić najlepsze spoty kitesurfingowe na bezludnych wyspach, takich jak Gaysum, Gobal i Ashrafi, gdzie kitesurfing zyskiwał zupełnie nowy wymiar. Brak tłumów i zgiełku cywilizacji pozwalał nam w pełni skupić się na radości z uprawiania tego sportu. Szczególnie magiczny był kitesurfing przy zachodzie słońca. Niebo rozświetlało się feerią barw, a my, sunąc po wodzie, czuliśmy się niczym uczestnicy wyjątkowego spektaklu natury, która rozpieszczała nas wyjątkowymi zachodami. Punktem kulminacyjnym naszej wyprawy była sylwestrowa noc. Przygotowaliśmy się na niezapomniany bal cekinowy, a muzykę zapewnił nam najlepszy DJ z Kairu. Pod gwiazdami, na pokładzie jachtu, bawiliśmy się do białego rana, świętując nadejście nowego roku w wyjątkowej scenerii Morza Czerwonego.

 

 

 

 

 

 

Wspólne przeżywanie przygody na kitesafari po Morzu Czerwonym bez dwóch zdań scementowało naszą grupę i stworzyło trwałe przyjaźnie. Dzieliliśmy się radością z udanych tricków, wspieraliśmy się w chwilach zwątpienia i wspólnie cieszyliśmy się z piękna otaczającego nas świata. Wyprawa kitesafari po Morzu Czerwonym była dla nas niepowtarzalnym doświadczeniem, które na zawsze pozostanie w naszej pamięci. To była podróż, podczas której przeżyliśmy niesamowite przygody, nawiązaliśmy nowe znajomości i jeszcze bardziej zafascynowaliśmy się kitesurfingiem. Zdecydowanie polecamy tę wyprawę wszystkim, którzy szukają niezapomnianych wrażeń i chcą poznać piękno Morza Czerwonego z perspektywy kitesurfera.

 

 

 

 

 

Jeśli tylko macie ochotę przeżyć taką przygodę razem z nami zapraszamy Was serdecznie na kitesafari w wielkanoc! Od 31.03 aż do 7.04.2024 przeżyjemy wspólnie niesamowitą przyzgodę i po raz kolejny zabierzemy Was na nasze ulubione spoty kitesurfingowe Morza Czerwonego!

 

>>WIĘCEJ INFORMACJI ZNAJDZIECIE TUTAJ <<