30 stycznia 2024

Wielkanocne KITESAFAR 2024 na Morzu Czerwonym: Niezapomniane przeżycie dla miłośników kitesurfingu :)

WYPRAWY

POWRÓT DO LISTY

Jeśli jesteś zapalonym kitesurferem i szukasz niezapomnianego przeżycia, wielkanocne kitesafari na Morzu Czerwonym jest idealną opcją dla Ciebie. Ten tygodniowy rejs luksusowym jachtem o długości 40 metrów zabierze Cię do najpiękniejszych miejsc do uprawiania kitesurfingu na świecie. Przed Tobą tydzień pływania na kajcie po płytkich i płaskich wodach turkusowych lagun na Morzu Czerwonym!

Morze Czerwone słynie z krystalicznie czystych wód i płytkich, płaskich lagun, które są idealne do uprawiania kitesurfingu. Dzięki temu jest to doskonałe miejsce dla kitesurferów wszystkich poziomów zaawansowania, od początkujących po doświadczonych riderów. Płytkie wody pozwalają na bezpieczne upadki i łatwe starty, co jest szczególnie ważne dla początkujących kitesurferów. Płaskie wody natomiast zapewniają idealne warunki do wykonywania tricków i doskonalenia swoich umiejętności.

 

Luksusowy jacht z szeregiem udogodnień

 

Best Kitesafari Malayka Egipt
kitesafari MALAYKA Wielkanoc 31.03-7.04.2024

Jacht, na którym odbywa się nasze kitesafari, jest wyposażony w szereg udogodnień, które zapewnią Ci komfortowy i niezapomniany pobyt. Na pokładzie znajdziesz przestronne kabiny wyposażone w klimatyzacje oraz prywatne łazienki, wygodne salony, restaurację, bar i wiele innych atrakcji.  Kabiny są wyposażone w wygodne łóżka, panoramiczne okna, szafkę nocną oraz wygodne miejsce na schowanie swojej walizki. Na naszej jednosce będziesz mógł rozgościć się na czterech rówżnych pokładach, z których każdy ma inne udogodnienia do zaoferowania: pokład słoneczny, pokład barowy, trzy pokłady mieszkalne, przestronny salon, restaurację dla naszych gości, jacuzzi.

 

Płytkie i płaskie wody Morza Czerwonego: Niebywałe udogodnienie dla fanów kitesurfingu

 

Kitesafari Malayka Egipt Malwina Baraniak
kitesafari MALAYKA Wielkanoc 31.03-7.04.2024

 

Morze Czerwone to akwen pełen krystalicznie czystych wód które są płytkie i niezafalowane, a tym sameym są idealne do uprawiania w kitesurfingu dla początkujących. Dzięki temu jest to doskonałe miejsce dla kitesurferów wszystkich kategorii, od początkujących po tych trenujących najlepsze tricki. Wato byćie wiedzieli, że płytkie wody Morza Czerwonego łagodzą upadki podczas nauki i pozwalają bezpieczniej uczyć się wszystkim początkującym kitesurferom, co jest szczególnie ważne dla kitesurferów, którzy jeszcze potrzebują doszkolenia, bez obaw o utracenie gruntu pod nogami. Dodatkowe płytki wodne umożliwiają łatwiejsze odzyskiwanie sprzętu w przypadku np. zgubienia deski. Kitesurferzy uczący się mogą stabilnie stanąć na dnie i zrestartować swój latawiec lub podejść do deski bez konieczności stosowania łodzi ratunkowych resque. Jeśli jednak taka konieczność by zaszła dysponujemy dwoma ribami, które w mgnieniu oka pomogą Ci w sytuacji awaryjnej.

 

Płaskie wody Morza Czerwonego są idealnymi warunkami do nauki wykonywania trików i doskonalenia umiejętności. Na płaskiej wodzie kitesurferzy mogą wykonywać różne triki, takie jak skoki, bez ryzyka o zgubienia deski na fali lub głębokiej wodzie. Dodatkową zaletą nauki kitesufingu w płytkiej wodzie decią również Ci kitesurferzy, którzy zaczynają swoją przygodę i są na etapie sterowania latawcem, co jest szczególnie ważne dla podstawowych kitesurferów. W płytkiej wodzie latawiec jest  łatwiejszy do kontrolowania, co pozwala początkujacym kitesurferom na opanowanie umiejętności, bez obawy stracenia gruntu pod nogami.

 

Fantastyczny szef kuchni i serwis 24h

 

Egipt Kitesafari Malayka

kitesafari MALAYKA Wielkanoc 31.03-7.04.2024

 

Na jachcie znajduje się również fantastyczny szef kuchni (a w zasadzie dwóch: jeden odpowiedzialny za dania wytrawne oraz nasz niezastąpiony cukiernik), którzy zadbają o to, aby Twoje posiłki były nie tylko smaczne, ale również zdrowe i pożywne. Szef kuchni przygotuje dla Ciebie różnorodne dania, które zaspokoją nawet najbardziej wymagające gusta. Przygotuję również spcjalne menu dla wegan, wegetarian i wszytskich tych którzy mają wszelkie nietolerancje lub alergie spożywcze. Ponadto, serwis 24h zapewni Ci wszystko, czego potrzebujesz przez całą dobą, aby Twój pobyt był jak najbardziej przyjemny. Niezależnie od tego, czy potrzebujesz dodatkowych ręczników, czy też chcesz zamówić room service, serwis 24h jest do Twojej dyspozycji.

 

Najlepsi polscy instruktorzy kitesurfingu z teamu MALAYKA :)

 

Marcin Hintzke kitesafari Egipt Malwina Baraniak Kitesafari

 

Malayka Kitesafari Egipt Mikołaj Sitarz kitesafari Egipt

kitesafari MALAYKA Wielkanoc 31.03-7.04.2024

 

Na pokładzie jachtu znajdują się również najlepsi instruktorzy kitesurfingu, którzy pomogą Ci poprawić swoje umiejętności i nauczyć się nowych tricków. Dzięki ich wskazówkom, szybko staniesz się lepszym kitesurferem. Korzystając z radiokomunikacji w sposób szybki i łatwy przekazują precyzyjne komendy dla studentów, ktorzy przyswajają nową wiedzę. Nasi instruktorzy kitesurfingu są doświadczeni i cierpliwi, a ich metody nauczania są dostosowane do indywidualnych potrzeb każdego kursanta w oparciu o międzynarodowe zasady IKO. Niezależnie od tego, czy jesteś początkującym, czy doświadczonym riderem, instruktorzy kitesurfingu z naszego teamu pomogą Ci osiągnąć Twoje cele. Jeśli jeszcze nie znasz naszego teamu koniecznie zajrzyj  >>TUTAJ<<

 

Na naszym KITEAFARI nie marnujemy ani jednej minuty wiatru. Podczas naszego wyjazdu będziesz mógł uprawiać kitesurfing już od samego wschodu słońca, aż do zachodu. Dzięki temu, będziesz miał mnóstwo czasu na pływanie i doskonalenie swoich umiejętności. Morze Czerwone oferuje doskonałe warunki do uprawiania kitesurfingu przez cały dzień w związku z czym wykorzystujemy każdą chwilę na to by pływać. Wczesnym rankiem woda jest zwykle spokojna i płaska, przez co jest idealne dla początkujących kitesurferów.  Trudno nawet słowami opsiać, jaką pozytywną energię daje nam poranna sesja o wschodzi słońca! 

 

KITESAFARI WIELKANOC 2024

kitesafari MALAYKA Wielkanoc 31.03-7.04.2024

 

Podczas naszego kitesafari będziesz miał idealną okazję nauczyć się nowych tricków i umiejętności. Instruktorzy kitesurfingu pomogą Ci opanować nowe manewry i poprawić swoją technikę pływania. Niezależnie od tego, czy chcesz nauczyć się wykonywać nowe triki, czy też po prostu chcesz poprawić swoją technikę pływania, nasi instruktorzy kitesurfingu pomogą Ci osiągnąć Twoje cele. Wielkanocne kitesafari na Morzu Czerwonym to niezapomniane przeżycie dla miłośników kitesurfingu. To doskonała okazja, aby połączyć swoją pasję do kitesurfingu z luksusowym wypoczynkiem na jachcie.

 

Zapraszamy na niezapomniane kitesafari na Morzu Czerwonym! / Wielkanoc 2024