5 lutego 2020

Wielcy zwycięzcy King Of The Air 2020 ! Znamy wyniki !

WYPRAWY

POWRÓT DO LISTY

Mamy zwycięzców King of the Air 2020 !! Jest nam niezmiernie miło Was poinformować, iż właśnie zakończyły się najbardziej oczekiwane zawody kitesurfingowe sezonu! Po zaciętej walce na wietrze wiejącym z mocą 25-30 węzłów na Kite Beach w Cape Town ostatecznie znamy wyniki zawodów!

 

1. Jesse Richman (HAW) 34,10
2. Nick Jacobsen (DEN) 31,52
3. Aaron Hadlow (Wielka Brytania) 29,94

 

 

 

 
To bardzo dobra informacja dla wszystkich fanów North Kiteboarding, ponieważ a dwa miejsca na podium należą do zawodników właśnie tej marki! Po 34 hitach i siedmiu godzinach ciągłego wiatru Cape Town w finale spotkały się trzy legendy kitesurfingu: Jesse Richman, Nick Jacobsen i Aaron Hadlow. Tłumy gromadziły się w pobliżu brzegu, ponieważ finaliści mieli 13 minut na udowodnienie sędziom, że są godni miana krola KOTA 2020. Nick zaczął od swojej charakterystycznej megaloopowej stopki, a Aaron dopasował to, aby przejąć inicjatywę. Jesse rozpoczął swój występ z trzema i pół rotacją, podnosząc ręce z radości podczas lądowania- bo wiedział, że to moze być przepustka na najwyższy stopień podium i się nie pomylił. Tłumy szalały za każdym razem, gdy jeźdźcy zbliżali się do brzegu. To były finał na wyjątkowo wysokim poziomie! Dziękuemy za epicki show!
 

 

Składamy gratulacje dla wszystkich zawodników, którzy rywalizowali w tegorocznych zawodach KOTA 2020, podnosząc tym samym poprzeczkę pod względem osiągów technicznych w ekstremalnych warunkach, jeszcze wyżej niż dotychczas!