23 kwietnia 2020

Tom Court w nowym zwiastunie "Free Ride Project 4"

WYPRAWY

POWRÓT DO LISTY

Większości z Was Toma nie trzeba przedstawiać. Jest to zawodnik kitsurfingowy na międzynarodowymi poziomie, który ma na swoim koncie kilka mistrzostw świata. Tom Court urodził się i wychował na wyspie Wight w Wielkiej Brytanii. Po nauce windsurfingu w młodym wieku został wprowadzony do kitesurfingu w 1999 roku. Od tego dnia jest entuzjastycznym kitesurferem i szybko zaznaczył swoją obecność na światowej trasie PKRA Kiteboarding (po wygraniu mistrzostw Wielkiej Brytanii do lat 18 w swoim pierwszym roku zawodów)

Obecnie Tom jest międzynarodowym jeźdźcem w Boards & More (Duotone) i jest dobrze znany z promowania tego sportu poprzez swoje produkcje wideo online i mocny styl jazdy. Jego celem jest zaprezentowanie kiteboardingu w najlepszym wydaniu i reprezentowanie marek, które wspierają go poprzez swój indywidualny styl i wyjątkowe myślenie zarówno na wodzie, jak i poza nią 


Jak sam o sobie mówi "Odkąd zacząłem kiteboarding w 2000 roku, moje życie rozpoczęło się w dzikiej i niepowtarzalnej przejażdżce, zainspirowanej moją pasją do ekstremów, moją miłością do oceanu i napędzaną wiatrem. Kiteboarding zabrał mnie dookoła świata więcej razy, niż mogę zliczyć i dał mi możliwości, o których nie mogłem sobie wymarzyć. Zaczynając od startów w Wielkiej Brytanii, awansowałem na światową trasę koncertową i przez cztery lata brałem udział w zawodach na pełnym etacie, odkrywając pasję do wideografii, od tego czasu przeniosłem się do łączenia konkurencji i unikalnego stylu w projekty filmowe, które zmieniły sposób, w jaki postrzega się kiteboarding dzisiaj.

 

 

 

 

 

 

Aktualnie Tom wraz z całą ekipą Duotone szykuje się do premiery najnowszego editu który nosi nazwę Free Ride Project 4, ma opowiadać o życiu zawodników, testowaniu najlepszych produktów w branży kitesurfingowej na Świecie oraz o całych procesach produkcyjnych zaczynając od prosjektu. Zwiastu którym możecie zobaczyć poniżej już dzisiaj zapowida kawał dobrej realizacji, która niebawem ujrzy premierę. Koniecznie obejrzyjcie: