17 czerwca 2024

Sylwestrowa Noc w Czerwcu: Powitaj nowy sezon z nami na Kempingu Ekolaguna!

WYPRAWY

POWRÓT DO LISTY

Hej surferzy i surferki! Przygotujcie się na najgorętszą imprezę tego lata, bo Kemping Ekolaguna w Chałupach zaprasza na wyjątkową sylwestrową noc w czerwcu! 22 czerwca 2024 roku o godzinie 21:00 rozpoczynamy NOWY SEZON na Półwyspie wielką fetą, której nie można przegapić. 

 

 

Tak, dobrze przeczytaliście! Mimo, że kalendarz wskazuje czerwiec, my zapraszamy Was na niezapomnianą sylwestrową noc w samym sercu lata! Przyjdźcie w swoich najlepszych sylwestrowych strojach – cekiny, serpentyny i konfetti mile widziane! Wspólnie stworzymy magiczną atmosferę, która rozświetli Ekolagunę i cały Półwysep Helski. Wstęp na naszą sylwestrową noc w czerwcu jest całkowicie darmowy. Chcemy, żeby każdy mógł dołączyć do zabawy i rozpocząć wakacje z przytupem.

 

Maria Sadowska, czyli gwiazdy muzyki na naszej scenie!

 

Na scenie wystąpią prawdziwe gwiazdy muzyki: Maria Sadowska, znana ze swoich porywających występów, oraz Dj Teeneesee, który rozpali parkiet swoimi energetycznymi setami. Przygotujcie się na noc pełną tańca, śpiewu i niezapomnianych wrażeń.

 

 

 

 

 

 

 

Aby uczynić tę noc jeszcze bardziej wyjątkową, przygotowaliśmy dla Was szereg niesamowitych atrakcji. Będziemy serwować pyszne jedzenie i napoje, a także zapewnimy specjalne strefy do odpoczynku i relaksu. Dla tych, którzy przyjadą z daleka, oferujemy bazę noclegową, parking dla samochodów i wszystkie inne udogodnienia, aby zapewnić Wam komfortowy i bezstresowy pobyt. Ta sylwestrowa noc w czerwcu to idealna okazja, aby uczcić początek wakacji szkolnych i nowego sezonu na Helu. Zbierzcie swoich przyjaciół i rodzinę i przyłączcie się do nas na Kempingu Ekolaguna, aby rozpocząć lato z hukiem.

 

Dołączcie do Nas na Sylwestrowej Nocy w Czerwcu 22.06.2024!

 

Nie przegapcie tej wyjątkowej okazji, aby świętować początek lata i nowego sezonu w wyjątkowym stylu. Przyłączcie się do nas na Kempingu Ekolaguna 22 czerwca 2024 roku o godzinie 21:00 na niezapomnianą sylwestrową noc w czerwcu. Przygotujcie się na noc pełną tańca, muzyki i niezapomnianych wrażeń. Do zobaczenia na Ekolagunie!