8 marca 2024

Świętuj Dzień Kobiet z MALAYKĄ i odbierz swój rabat -15% :)

WYPRAWY

POWRÓT DO LISTY

Z okazji Międzynarodowego Dnia Kobiet firma MALAYKA ma dla Was drogie Panie wyjątkowy prezent! Zapraszamy wszystkie Panie oraz ich osoby towarzyszące (bez względu na płeć) do świętowania tego dnia na naszym wielkanocnym kitesafari. Skorzystaj z naszego specjalnego rabatu -15%, zapisz się dzisiaj na KITESAFARI i spędź niezapomniane święta na Morzu Czerwonym.


Świętuj Międzynarodowy Dzień Kobiet z MALAYKA i rabatem -15%!
 

 

 

 

 


Kitesurfing to sport, który kojarzy się przede wszystkim z mężczyznami. Jednak w ostatnich latach coraz więcej kobiet odkrywa swoją pasję do tego sportu i osiąga w nim ogromne sukcesy. Kobiety mają fantastyczne predyspozycje do uprawiania kitesurfingu. Są lekkie, mają dobrą koordynację ruchową, wyczucie równowagi i determinację. Dzięki temu szybko opanowują podstawy kitesurfingu i robią szybkie postępy, często szybsze od panów ;) Kobiety odgrywają coraz większą rolę w kitesurfingu. Zdobywają tytuły mistrzyń świata i Europy, a także wygrywają prestiżowe zawody. Są inspiracją dla innych kobiet i dziewcząt, pokazując im, że wszystko jest możliwe, jeśli tylko się czegoś pragnie i ciężko pracuje.
 

 

RABAT -15% na całe KITSAFARI!Kobiety w kitesurfingu to nie tylko zawodniczki, są również instruktorkami, sędziami i organizatorkami zawodów. Odgrywają ważną rolę w rozwoju i popularyzacji tego sportu. Kitesurfing to sport, który daje kobietom możliwość wyrażenia siebie, przełamywania granic i osiągania swoich celów. Dzięki kobietom świat kitesurfingu staje się jeszcze lepszym i bardziej różnorodnym. Z okazji Międzynarodowego Dnia Kobiet firma MALAYKA składa wszystkim Paniom najlepsze życzenia! Z tej okazji przygotowaliśmy specjalną niespodziankę: 15% rabatu na wielkanocne kitesafari dla wszystkich Pań oraz ich towarzyszy. Zapisz się dzisiaj, skorzystaj z rabatu i przezyj niezapomniane kitesafari na Morzu Czerwonym!

 

Aby skorzystać z naszego specjalnego rabatu, skontaktuj się z nami pod adresem e-mail: surf@malayka.pl lub telefonicznie po numerem: +48 735 794 794

 

 

 

 

max-7dc3-sdc13120.jpg
max-39e2-sdc13055.jpg
max-5914-sdc13029.jpg