2 lipca 2021

Red Bull Megaloop 2021 już w oknie wiatrowym!

POWRÓT DO LISTY

Red Bull Megaloop to najbardziej ekstremalna impreza kitesurfingowa w specyfikacji zbliżonej do wszystkim znanych King of the Air. Jeśli tylko pojawi się odpowiednio mocna, sztormowa aura z wiatrem powyżej 35 węzłów, 16 najlepszych zawodników z całego świata pokaże swoje największe i najwyższe megaloopy. Od 1 lipca do 1 listopada 2021 trwa okno wiatrowe zawodów. Wszyscy więc czekają w pełnej gotowości, aż matka natura zapewni idealne warunki.

Spośród 16 uczestników Red Bull Megaloop 2021 12 miejsc zostało wstępnie wybranych przez Komitet Red Bull Megaloop. Pozostałych 4 zawodników zostało wybranych spośród zgłoszeń wideo z 2020 roku. Ze względu na wszystkie ograniczenia COVID-19 Red Bull Megaloop musiał zostać przełożony w 2020 roku. Dlatego wszyscy zawodnicy, którzy zostali wybrani w 2020 roku, zostaną wybrani również do edycji Red Bull Megaloop 2021.
 

 

 


Mimo iż impreza należy do najbardziej widowiskowych w tej dziedzinie to nadal organizatorzy nie wiedzą, czy event będzie miał możliwość wydarzyć się z udziałem publiczności. Jak sami mówią: "Ponieważ nie wiemy jeszcze, jak wygląda sytuacja w tym momencie, nie jest pewne, czy i ilu widzów możemy gościć. Więc kiedy wydarzenie dostanie komunikat zawodów do startu, poinformujemy o możliwości nabycia biletów".
 

 

 

 

 


Na liście startowej pojawili się następujący zawodnicy:

Ross-Dillon Gracz
Lasse Walker
Liam Whaley
Nick Jacobsen
Louk Timmer
Kevin Langeree
Joshua Emanuel
Jesse Richman
Ruben Wielkopostny
Aaron Hadlow
Oswalda Smitha
Steven Akkersdijk
Janka Grzegorzewskiego
Stig Hoefnagel
Maarten Haeger
Ewan Jaspan

 


Już nie możemy się doczekać tej imprezy i trzymamy mocno kciuki za prognozę 35+ węzłów!