3 maja 2023

Wystartował nowy sezon kitesurfingowy 2023 na Półwyspie Helskim.

WYPRAWY

POWRÓT DO LISTY

Dla wszystkich tych, którzy uwielbiają kitesurfing, surfing, windsurfing oraz wszelkie inne formy aktywności na świeżym powietrzu spieszymy przekazać Wam świetną wiadomość! Właśnie wystartował nowy sezon 2023 na naszym ukochanym Półwyspie Helskim.

W tym roku podobnie jak w latach ubiegłych nie zamierzamy zwalniać tempa. Przygotowaliśmy dla Was liczne atrakcje związane z aktywnością na świeżym powietrzu, ale przede wszystkim z kitesurfingiem i surfingiem na elektrycznych deskach po wodach Zatoki Puckiej (jet surfing, e-foil). W tym sezonie ponownie zapraszamy Was do przekraczania swoich granic i nauczenia się nowych surferskich umiejętności. Działamy już od majówki i w imieniu całego teamu MALAYKA zapraszamy Was do wzięcia udziału w szkoleniach kitesurfingowych w Chałupach oraz szkoleń na deskach elektrycznych.

 

 


Szkolenia kitesurfingowe Chałupy / Półwysep Helski

 

 

 
 
 Nauka kitesurfingu to szkolenie kitesurfingowe, które przygotuje Was do bycia samodzielnym kitesurferem. Podczas takiego szkolenia uczestnicy uczą się jak kontrolować latawiec, jak korzystać ze sprzętu, jak wyglądają systemy bezpieczeństwa oraz jak bezpiecznie startować latawiec, lądować i pływać pod wiatr oraz z wiatrem. Podczas pierwszych części szkolenia kitesurfingowego adepci uczą się podstawowego manewrowania latawcem do kitesurfingu, a następnie połączą te umiejętności z deską kitesurfingową, by w kolejnej części szkolenia nauczyć się podstawowych technik startu, jazdy na desce oraz zwrotów. Jeśli marzysz o tym żeby zostać kitesurferem koniecznie umów się na zajęcia >>TUTAJ<<

Szkolenie kitesurfingowe w zależności od potrzeb kursanta dzielimy na kurs podstawowy, kurs dla zaawansowanych oraz kurs freestylowy dla zawodników chcących nauczyć się nowych trików. Każdy poziom kształcenia ma na celu dalszą poprawę umiejętności kursantów i pozwoli im nabyć nowe umiejętności nowe techniki. Najważniejszym elementem szkolenia kitesurfingowego jest bezpieczeństwo. Nasi instruktorzy zawsze bacznie kontrolują postępy kursantów, by upewnić się, że są one wykonywane poprawnie i bezpiecznie. Ostatecznie, zdobycie umiejętności pływania na kitesurfingu to nie tylko zapewnienie przyjemności i poprawa humoru, ale również korzyści dla zdrowia i dobrego samopoczucia naszego organizmu. Jeśli chcesz przeżyć niesamowitą kitesurfingową przygodę koniecznie odwiedź nas na Ekolagunie! :)

 
 


Szkolenia na elektrycznej desce e-foil / lewitujące deski

 

 
 
 


Deska e-foil to zupełna nowość na rynku sportów wodnych! Rozwój technologi oraz wydajność baterii umożliwiła w ostatnich latach na stworzenie bezpiecznych desek, która umożliwiają pływanie na wodzie nawet z prędkością 60km/h. Taka deska z napędem elektrycznym oraz foilem daje niesamowite wrażenia z jazdy. Deska e-foil i magia lewitacji to ciągle sztuka pływania, którą należy zdobywać pod okiem doświadczonego instruktora, stąd zachęcamy Was do zapisu na zajęcia z e-foila.

Nauka pływania na desce elektrycznej e-foil jest podzielone na kilka etapów. Przede wszystkim w fazie początkowej nasz kursant zapoznaje się z jej budową, systemem kontroli pracy silnika i zasadami bezpieczeństwa. Następnie wraz z naszym instruktorem wyznaczamy wspólne cele i przystępujemy do pierwszego pływania na desce w pozycji leżącej. Obsług deski elektrycznej jest bardzo intuicyjna, dlatego każdy z przyszłych jetsurferów już w czasie pierwszych zajęć odkryje frajdę, jaką jest bez wątpienia pływanie na tego typu desce. Podczas szkolenia e-foil najważniejsze jest dla nas Wasze bezpieczeństwo więc konieczne jest ubranie kamizelki asekuracyjnej, kasku, a w przypadku chłodniejszych dni również pianki neoprenowej, którą oczywiście każdemu z Was zapewniamy. Zostań z nami lewitującym kitesurferem już w tym sezonie!

 Wyjazdy zagraniczne KITESAFARI EGIPT

 

  
  

 

 

Chcesz przedłużyć sobie sezon i poczuć frajdę z pływania na kitesurfingu nieco dłużej? Koniecznie wybierz się z nami w magiczny rejs po wodach Morza Czerwonego, który organizujemy już jesienią. Podczas naszej wyprawy będziemy podróżować po wodach Morza Czerwonego i będziemy odkrywać dziewicze spoty na ktorych kitesurfing uprawiamy tylko na lazurowych wodach!  Kitesafari to wyjątkowy tygodniowy rejs po Morzu Czerwonym, podczas którego nasi pasażerowie odkrywają dziewicze i malownicze spoty, by uczyć się kitesurfingu w najlepszych możliwych warunkach, czyli na płytkiej i niezafalowanej lazurowej wodzie. Podróż ta odbywa się luksusową jednostką o długości 40 metrów, która wyposażona jest we wszystkie niezbędne udogodnienia, jakich możecie potrzebować podczas wakacji swojego życia. Do dyspozycji naszych gości udostępniamy 11 w pełni wyposażonych kajut znajdujących się na trzech różnych pokładach naszego jachtu. W każdej z kajut odkryjecie Państwo panoramiczne okna, prywatną łazienkę z widokiem na morze, klimatyzację, świeże ręczniki oraz wygodne łóżka (wg. preferencji: łoże małżeńskie lub dwa osobne łóżka). Jeśli chcecie nieco obszerniej poczytać o tym jak wygląda podróż w formie KITESAFARI koniecznie zajrzyjcie >>TUTAJ<<  i doczytajcie również >>TUTAJ<<

 

Jeśli chcesz zobaczyć jak wyglądają takie wyprawy koniecznie zobaczcie filmy z naszej ostatniej podróży >>TUTAJ<< lub obejrzyj film poniżej :)