25 sierpnia 2021

STAND BY SURF - Nowe rozwiązanie w przechowywaniu naszego sprzętu kitesurfingowego!

SPRZĘT

POWRÓT DO LISTY

Stand By Surf to zupełna nowość na rynku światowym w kwestii przechowywania sprzętu sportowego. Firma ta jako pierwsza dostrzegła problem bezpiecznego przechowywania naszych gadżetów kite, surf, wave i wyszła naprzeciw wszystkim tym, którzy mieli problem z trzymaniem sprzętu w domu czy na kempingu projektując i produkując regały do przechowywania sprzętu.

 

STAND BY SURF - PRZECHOWYWANIE SPRZĘTU SURF & KITE

Każdy z nas, kto uprawia sporty wodny (ale nie tylko) wie jak drogocenny i kosztowny jest jego sprzęt sportowy. My jako kitesurferzy już od wielu lat walczyliśmy o to, by po udanej sesji kitesurfingowej w sposób bezpieczny przechować swój sprzęt w domu, piwnicy czy na kempingu, tak by mu się nic nie stało i żeby żona znowu nie krzyczała, że nasze deski do kitesurfingu tarasują wejście do mieszkania. Doskonale wiemy, że wielu z Was znalazło na to swój pomysł: regał z Ikea, wieszaki z Castoramy, rurki stalowe z Obi. Wszystkie te pomysł faktycznie dawały lepszy komfort uporządkowywania przestrzeni, w której znajdują się deski kitesurfingowe, pianki i latawce, ale zawsze rozwiązania własnoręcznie robionych szaf były dalekie od ideału. Dzisiaj to się zmieniło za sprawą regałów Stand By Surf.

 

 

 

 

PRODUKTY STAND BY SURF IDEALNE DLA KITESURFERÓW!


Firma Stand By Surf postanowiła wyjść na przeciw wszystkim fanom sportów deskowych w tym kitesurfingu, windsurfingu, surfingu i stworzyła funkcjonalne, solidne i nowoczesne regały, dzięki którym nasze deski będą już zawsze wygonie i bezpiecznie leżeć w garażu, a pianki swobodnie dosychać po ostatnim pływaniu. Te stalowe regały to naszym zdaniem świetny pomysł na to, by w garażu lub na kempingu zapanował wreszcie wymarzony ład i porządek. Projektanci firmy, którzy tak samo jak my są surferami postanowili stworzyć trzy rodzaje regałów: wysokim wolnostojący, niski wolnostojący (idealnie mieszczący się w przedsionku przyczepy lub dostawki przedsionka na kempingu) oraz solidny regał montowany do ściany. Każda z tych trzech opcji posiada również w swoim zestawie podstawowe elementy (mocowania) do przechowywania desek, pianek, latawców i trapezów, ale istnieje możliwość samodzielnego zagospodarowania przestrzeni i dokupienia modułowych uchwytów według własnych potrzeb najbardziej wymagających klientów i wymagań ich sprzętu.

 

 

 
Dzięki uprzejmości firmy Stand By Surf mieliśmy już okazję przetestować ten produkt dla Was i uważamy, że to świetne rozwiązanie. Przestrzeń, w której mieliśmy okazję skorzystać ze Stand By Surf był kemping w szczycie sezonu, na testy dotarł do nas wysoki regał wolnostojący. Ku naszemu miłemu zaskoczeniu konstrukcja jest wyjątkowo solidna, ale co najważniejsze bardzo stabilna nawet przy dużym obciążeniu sprzętem. Testowaliśmy go w kilku konfiguracjach: taras przedsionka, przedsionek, a nawet plaża i jesteśmy pod ogromnym wrażeniem staranności wykonania. Montaż regału można porównać do składania szafek z IKEA, każdy skręcający posiadający śrubokręt, poradzi sobie z nim bez problemu. Mimo surowego wyglądu produktu pasuje on do każdego wnętrza, dodając mu surferskiego charakteru. Gdybyście chcieli dowiedzieć się czegoś więcej koniecznie zajrzyjcie na social media firmy lub na ich stronę internetową :)

 

FACEBOOK

INSTAGRAM

STRONA INTERNETOWA