25 stycznia 2020

North Kiteboarding głównym sponsorem King Of The Air 2020 już 1-16/02/2020

WYPRAWY

POWRÓT DO LISTY

Bardzo miło jest nam Was poinformować, że właśnie North Kiteboarding oficjalnie potwierdził że będzie głównym sponsorem prestiżowych zawodów King Of The Air 2020 w Cape Town. Od przeszło dwóch tygodni, oczy całego Świata kitesurfingowego są skierowane w stronę RPA. To właśnie tutaj już 1.02.2020 zaczyna się oko wiatrowe długo wyczekiwanych zawodów KOTA 2020 pod patronatem medialnym RED BULL'a.

 

Warto w  tym momencie dodać, że barwach North Kiteboarding wystąpi, aż trzech bardzo ważnych zawodników:  Nick Jacobsen,  Marc Jacobs  i  Jesse Richman. Jest to trójka zawodników, których w zasadzie nie trzeba nikomu przedstawiać, ponieważ od wielu lat należą do Światowej czołówki kitesurfingu. Zarówno Jesse Richman, jak i Nick Jacobsen osiągneli znakomite wyniki w sezonie 2019 debiutując tym samym na nowym sprzęcie marki North.

 

 

 

 

 

 

Zgodnie z tegorocznymi zasadami kwalfikacji do zawodów King Of The Air na listę startową trafia, aż czterech zeszłorocznych zwycięzców oraz 14 zawodników, którzy są zapraszani na zawody w oparciu o ich zgłoszenia wideo. Emocje z dnia na dzień rosną i mam nadzieje, że warunki waitrowe w tym roku na miło saskoczą i będziemy mogli podziwiać wysokie loty, dużo megaloop'ów i tyle samo bezpiecznych lądowań. 

 

Na ten moment zachęcamy Was do obejrzenia filmu podsumowującego zeszłoroczne zawody :

 

 

Więcej informacji znajdzicie na oficjalnej stronie sponsora : TUTAJ