19 lipca 2021

Odzież marki SUPAYA jedną z najwygodniejszych na rynku sportów wodnych.

SPRZĘT

POWRÓT DO LISTY

Mówi się, że potrzeba jest matką wynalazków i to właśnie potrzeba posiadania wygodnej, kolorowej i modnej odzieży surferskiej było początkiem historii powstania pierwszej kolekcji marki SUPAYA. Ta firma odzieżowa, która zaczyna prężnie działać na polskim i europejskim rynku zastała założona przez Marzenę Maciejewską dokładnie dwa lata temu, kiedy to stanęła ona przed dużym problem z dostępnością odzieży dla kitesurferów i surferów przed swoim pierwszym wyjazdem zagranicznym na kitesurfing.

 

SUPAYA.PL FUNKCJONALNA ODZIEŻ DLA KITESURFERÓW

Odzież do uprawiania sportów wodnych takich jak kitesurfing, windsurfing, surfing, czy wingfoil i efoil marki SUPAYA to rozwiązanie dla wszystkich tych, którzy poszukują komfortowej odzieży technicznej o wysokiej jakości. Marka ta nakłada najwyższy nacisk na to by materiały z których jest szyta kolekcja były odporne na ścieranie, promienie UV, a co najważniejsze na słoną wodę. Każdy produkt tej firmy przewidziany do użytkowania przez wodniaków posiada również filtr przeciwsłoneczny UV 50, dzięki czemu w nawet bardzo upalnych destynacjach takich Egipt na kitesafari czy Zanzibar użytkownik jest dobrze zabezpieczony przed poparzeniem słonecznym lub innymi niedogodnościami związanymi z wysokim promieniowaniem. SUPAYA również nałożyła na swoich projektantów i szwalnie najwyższe standardy, jeśli chodzi o wykończenie i krój odzieży. Każdy produkt przed wdrożeniem do regularnej sprzedaży przechodzi restrykcyjne testy pod kątem komfortu i wygody.

 


 


 

 

SUPAYA.PL NAJWYŻSZA JAKOŚĆ MATERIAŁÓW


Odzież od SUPAYA poza wysoką jakością materiałów oraz wygodą krojów zwraca ogromną uwagę na wzory tkanin, z których szyją kolekcje. Ich głównym kierunkiem przy doborze tkanin jest ich wyjątkowy i niepowtarzalny wzór, większość materiałów wykorzystywanych przy produkcji jest specjalnie zamawiana i tkana na zlecenie marki z takich krajów jak np. Włochy czy Francja. Wyjątkową kolorystykę i artystyczne piękno wzornictwa odzież SUPAYA zawdzięcza też zaproszonym do współpracy wybitnym grafikom. Znanym również ze swojej pracy dla takich marek odzieżowych jak: Deni Cler Milano, Monari, Ewa Bień, Nipplex, Gortex. To nie rzemieślnicy – i jak sami przyznają "to artyści w swoim fachu". Dzięki temu firma może tworzyć tkaniny o fantazyjnej kolorystyce, wyjątkowych motywach i niebanalnych wzorach. Dzięki tym współpracą możemy tworzyć kolekcje odzieży sportowej SUPAYA, mogące swoją estetyką wpływać na samopoczucie osób, które je ubierają oraz osób w ich towarzystwie. Nowoczesne i odjazdowe, a przy tym praktyczne. Jeśli jeszcze nie słyszałeś o nich koniecznie zajrzyj na ich stronę internetową i dowiedz się więcej.