28 października 2022

Luksusowe KITESAFARI czas start! Zapraszamy na podróż po najlepszych spotach w Egipcie!

WYPRAWY

POWRÓT DO LISTY

Witajcie na pokładzie naszego jachtu, który zabierze Was na wyjątkowy rejs KITESAFARI po wodach Morza Czerwonego! To właśnie już w najbliższą niedzielę, będziecie mieć przyjemność popłynąć z nami w wyjątkowy rejs kitesurfingowy.

Nasza ulubiona forma wyjazdu kitesurfingowego to bez wątpienia kitesafari. Wyjazd kitesurfingowy to zawsze mnogość atrakcji i progresu kitesurfingowego, ale tym razem zamieszkacie nie w hotelu, a na 40-metrowym jachcie. Ta wyjątkowa jednostka jaką dla Was przygotowaliśmy to jedna z najbardziej nowoczesnych łodzi na wodach Morza Czerwonego, wyposażona we wszystkie udogodnienia, jakich możecie potrzebować podczas rejsu: fantastyczna kuchnia, tarasy słoneczne, jacuzzi, klimatyzowane kajuty, doświadczoną obsługę. Zamieszkanie na jachcie to bez wątpienia najlepszy pomysł na wyjazd kitesurfingowy.

 

KITESAFARI wyjazd kitesurfingowy EgiptWarto wspomnieć, że kitesafari to wyjazd kitesurfingowy nie tylko dla profesjonalnych kitesurferów. Podczas naszego rejsu, każdy sportowiec (nawet ten zaczynający od zera) może poczuć wiatr w latawcu i nauczyć się kitesurfingu od zera. W trakcie trwania wyjazdu mamy do Waszej dyspozycji najlepszych polskojęzycznych instruktorów kitesurfingu, jakich możecie wybrać do swoich szkoleń. Pod stałą opieką instruktorską nawet początkujący kitesurfer będzie czuł się bezpieczny i gotowy do tego, żeby rozwijać swoje umiejętności kitesurfingowe, a zapierające widoki z pewnością umilą Waszą przyjemność z pływania.

 

 

 

 


Jeśli jesteś zaawansowanym kitesurferem i chcesz się nauczyć najbardziej wyszukanych tricków to z pewnością powinieneś wziąć udział w zajęciach PRO z freestyle lub big air. Nasi instruktorzy posiadają bardzo rozwinięte umiejętności z zakresu big air, freestyle, wave i foil, więc jeśli tylko chciałabyś rozwinąć swoje umiejętności to powinieneś zapisać się na takie zajęcia. Pracując ze swoim indywidualnym trenerem na podstawie radiokomunikację, możesz być pewien, że wszystkie wskazówki instruktora zawsze usłyszysz na czas, a Twój progres będzie przyrastał szybko.

Warunki wiatrowe na wyjeździe na Morzu Czerwonym zawsze nas rozpieszczają, a to za sprawą położenia geograficznego tego regionu. W przeciwieństwie do pobytów stacjonarnych w Egipcie my uczestnicy kitesafari zawsze możemy liczyć na wiatr nieco mocniejszy niż ten na stałym lądzie (średnio o ok. + 5-10knt). W związku z tym próżno szukać tu bezwietrznych dni. Zwykle wiatry wiejące wokoło wysp, jakie planujemy odwiedzać to wiatry z mocą między 17 węzłów, a 25 węzłów. Dlatego też, jeśli posiadasz swój własny sprzęt kitesurfingowy powinieneś spakować mniejsze rozmiary latawców do kitesurfingu i być pewien, że zaliczysz same wysokie loty!

 

 

 

 


Jeszcze Ci mało wrażeń? Koniecznie zobacz nasz najnowszy film i sam się przekonaj jak niesamowite wrażenia przed Tobą!
 

 

 

                 

Pozdrawiamy Was serdecznie! Życzymy Wam fantastycznego pobytu na jachcie i widzimy się już za chwilę na najlepszych spotach kitesurfingowych Egiptu!