22 stycznia 2020

Wielkanocne KITESAFARI w Egipicie właśnie dobiegło końca. Zobacz jak się bawiliśmy :)

WYPRAWY

POWRÓT DO LISTY

Nasze Kitesafari w Egipcie właśnie dobiegło końca. Ta wyjątkowa podróż kitesurfingowa po wodach Morza Czerwonego w Egipcie była niesamowitą przygodą, która już na zawsze zapadnie w naszej pamięci. Za nami niesamowity tydzień w morzu, wyjątkowe przeżycia, progress kitesurfingowy, ale przede wszytskim zawiązane nowe przyjeźnie.

 

KITESAFARI W EGIPCIE

 

Kietsafari w Egipcie to rodzaj wyprawy kitesurfingowej, podczas której wszyscy uczestnicy przemierzają wody Morza Czerwonego na luksusowej jednostce, jaką jest nasz 40-metrowy jacht wyposażony we wszystkie udogodnienia, jakich wymaga podróż naszych gości. Podczas takiej formy obozu sportowego, każdy z jego uczestników ma wyjątkową możliwość odkrycia tuzin spotów kitesurfingowych, do których można dotrzeć tylko drogą morską. Miejsce, do których docieramy z naszymi dzielnymi kitesurferami to nasze najlepsze secret spoty Morza Czerwonego. Niezamieszkałe wyspy położone pośrodku lazurowych wód to idealna okazja do zacumowania jachtu i uprawiania kitesurfingu w najlepszych wietrznych warunkach, jakie oferuje nam Egipt. Trudno o lepsze miejsce do łapania wiatru w swój kitesurfingowy latawiec niż spoty odwiedzane podczas kitesafari w Egipcie.
 

kiesafari egipt egypt MALAYKA kitesurfing 

kiesafari egipt egypt MALAYKA kitesurfing kiesafari egipt egypt MALAYKA kitesurfing

 

 

WIELKANOC NA JACHCIE / KITESAFARI

 

Wielkanoc to czas, kiedy wiele osób wybiera się na wakacje, aby odpocząć i spędzić czas z rodziną. Morze Czerwone podczas Wielkanocy oferuje wyjątkowe warunki do uprawiania kitesurfingu, ponieważ to właśnie w tym czasie wieje tu silny wiatr, który umożliwia rozwijanie swoich umiejętności kitesurfingowych, nowych trików i skoków. Jednak trzeba pamiętać, że kitesurfing to sport ekstremalny, który wymaga odpowiedniej wiedzy, umiejętności i doświadczenia, ale przede wszystkim widzy przekazywanej przez doświadczonych certyfikowanych instruktorów kitesurfingu. Dlatego, jeśli jesteś początkującym kitesurferem, warto skorzystać z pomocy instruktorów, którzy pomogą w bezpiecznej nauce. Tym razem nasz rejs był jeszcze bardziej wyjątkowy, a to za sprawą faktu, że rozpoczęliśmy go właśnie w czasie Świąt Wielkanocnych. Wymagające warunki na otwartym morzu nie powstrzymały nas jednak przed zorganizowaniem tradycyjnego wielkanocnego śniadania na świeżym powietrzu, na którym oczywiście nie zabrakło tak istotnych specjałów polskiej kuchni takich jak biała kiełbasa, sałatka jarzynowej, pisanek, a nawet polskiego majonezu. Do każdego kitesurfera przyszedł również zajączek wielkanocny, który obdarował ich słodyczami :) Po tak uroczystym momencie zamieniliśmy białe koszule na pianki neoprenowe i podążyliśmy w stronę wiejącego wiatru. Jeszcze tego samego dnia każdy z nas mógł celebrować lany poniedziałek i zmoczyć się w Morzu Czerwonym ucząc się nowych trików lub zaczynając swoją przygodę z kitesurfingiem od zera.

 

kiesafari egipt egypt MALAYKA kitesurfing kiesafari egipt egypt MALAYKA kitesurfingkiesafari egipt egypt MALAYKA kitesurfing kiesafari egipt egypt MALAYKA kitesurfing

 


Spoty kitesurfingowe na Morzu Czerwonym to jedne z najbezpiecznejszcyh spotów do uprawiania sportów wodnych w Egipcie. Bezludne wyspy, o których dopływaliśmy podczas swojej podroży to miejsca, które otoczone są lazurowymi lagunami z płytką i płaską wodą. Specjalnie wybrane przez nas spoty ( w oparciu o panujące warunki wiatrowe oraz umiejętności naszych pasażerów) są dziewiczymi lagunami na których zawsze znajdziesz dostateczną przestrzeń na wodzie i nie będziesz musiał martwić się tłokiem na wodzie, bo po prostu tam go nie ma! Dzięki takim sprzyjającym okolicznością przyrody oraz dostatecznie mocnym warunkom wiatrowym każdy z naszych kitesurferów robi zdecydowanie większy progres niż podczas pobytu stacjonarnego, co jest bezpalacyjnie jednym z największych atutów kitesafari. Każdy z naszych pasażerów może liczyć na dogodne warunki wiatrowe i bezpieczne spoty kitesurfingowe.
 

 

DOKĄD PŁYNIEMY PODCZAS KITESAFARI W EGIPCIE?

Miejsca, do których Cię zabierzemy podczas Twojego rejsu KITESAFARI to bez wątpienia kitesurfingowy raj. Podczas tygodniowego pobytu na naszej łodzi będziesz miał codziennie do dyspozycji płaską wodę, ogromne puste przestrzenie, turkus i ciepłe morze. Przed Tobą wycieczki pod wiatr i z wiatrem, pływanie z delfinami, manatami, żółwiami morskimi, snorkeling i surfowanie z najlepszym wiatrem w całym Egipcie. Warto byś wiedział, że prawdopodobieństwo wiatru pośrodku morza jest znacznie wyższe niż na lądzie (ze względu na ich położenie wysp i efekty termiczne) dzięki czemu nie musisz obawiać się bezwietrznych dni. Nasz zespół zadba o to, by niczego Ci nie zabrakło. W planie rejsu mamy odwiedzenie takich miejsc jak: ABU MUNGHA, TAWILA, GEYSUM, ASHRAFI, SOMA BAY.

 

 

 

 

ŻYCIE NA JACHCIE / KITESAFARI

 

Nasza wyprawa na jachcie to wyjątkowe przeżycie, którego warto doświadczyć osobiście. Każdego ranka budzimy się razem ze słońcem i zaraz po wschodzie wyruszamy na pierwszą sesję kitesurfingową. Przygotowujemy swój sprzęt kitesurfingowy na pobliskiej plaży, a potem cieszymy się wolnością i pustymi spotami, by już koło 9:00 wrócić na jacht i wspólnie zjeść śniadanie. O posiłki na naszej łodzi dbają wybitni szefowie kuchni oraz cukiernictwa, którzy swoimi umiejętnościami zdecydowanie przeczą utartym stereotypom, że kuchnia na wakacjach w Egipcie jest nudna i monotonna. Pasażerowie podczas swojego rejsu mają okazję spróbować najlepszych świeżych owoców morza, egzotycznych owoców czy najlepszych ciast. Dla wszystkich tych, którzy przestrzegają specjalnych diet szef kuchni przygotowuje specjalne wyselekcjonowanie specjały ze wskazanymi przez pasażerów preferencjami. Jedno jest pewne: tutaj każdy z ogromną chęcią wyczekuje kolejnego posiłku i zachwala umiejętności szefów kuchni!

 

 

kiesafari egipt egypt MALAYKA kitesurfing

 


Nasza wyprawa kitesurfingowa kitesafari w Egipcie to bez wątpienia najlepsza okazja do zapomnienia o troskach dnia codziennego. Zapierające dech widoki, bezpieczne spoty kitesurfingowe, tylko wietrzne dni na wodzie, ale przede wszystkim fantastyczna atmosfera na luksusowym jachcie. Na naszych wyjazdach nie ma czasu na nudę! Dla wszystkich chętnych odkryć w sobie nowe pasje mamy również do dyspozycji instruktora nurkowania, uczymy również wakeboardingu w przerwie między zajęciami, a jeśli marzysz odkrywać podwodny świat z powierzchni wody mamy również w ofercie snoorkling. Jeśli to nadal dla Ciebie z mało to chętnie zabierzemy Cię na ryby lub przygotujemy jacuzzi!! Nie ma dla nas rzeczy niemożliwych.

 

 

ZAPISZ SIĘ NA KOLEJNE KITESAFARI W EGIPCIE!


Kitesafari w Egipcie to bezapelacyjnie podróż, która jest wyprawą życia i pozostaje w wspomnieniach na lata. Jest nam niezmiernie miło móc być gospodarzem takich wydarzeń i móc zarażać kolejnych ludzi pasją do podróżowania i kitesurfingu. Ledwo powróciliśmy z naszego rejsu, a już planujemy dla Was kolejny! Jeśli chcesz przeżyć swoją przygodę życia koniecznie sprawdź ofertę KITESAFARI w Egipcie na Halloween :)

 

>>ZAPISZ SIĘ NA KITESAFARI<<

kiesafari egipt egypt MALAYKA kitesurfing