26 marca 2022

Nasze kolejne KITESAFARI w Egipcie wystartowało! Pozdrawiamy Was z najlepszych spotów Morza Czerwonego.

WYPRAWY

POWRÓT DO LISTY

Nasze kitesafari w Egipcie właśnie wystartowało! Z przyjemnością pozdrawiamy Was z wód Morza Czerwonego i informujemy, że prognoza wiatrowa nam dopisuje, a wszyscy uczestnicy szkolenia kitesurfingowego dzielnie zyskują wiedzą pod okiem najlepszych instruktorów. Dzięki doskonałej organizacji naszego wyjazdu rozpoczynamy każdy dzień o samym poranku na plaży i do zachodu słońca świetnie bawimy się na wodzie. Przed nami fantastyczny tydzień na komfortowej, 40-metrowej łodzi.

 

 

KITESAFARI to forma wyjazdu kitesurfingowego, podczas którego żyjesz i mieszkasz na luksusowym jachcie. Dzięki takiej formie zakwaterowania mamy możliwość bezustannego przemieszczania się po najlepszych spotach kitesurfingowych Morza Czerwonego. Do Twojej dyspozycji bezustanie pozostają plaże z płytką płaską wodą oraz turkusy w pełnej palecie barw. Nasza załoga z MALAYKA przez całą dobę dba o to by nikomu niczego nie brakowało, a o świeżo przygotowane posiłki dbają nasi najlepsi kucharze. Podczas wyjazdu kitesurfingowego kitesafari spędzamy na Morzu Czerwonym 7 dni, dzięki czemu każdy z Was znajdzie dostatecznie dużo czasu na naukę kitesurfingu. Jeśli jesteś już samodzielnie pływającym kitesurferem możesz doszkolić już wcześniej zdobytych umiejętności na zajęciach kitesurfingowych dla zaawansowanych lub zrelaksować się w niewietrzny dzień: nurkując, łowiąc ryby, ucząć się wakeboardingu, medytując, uprawiając wspólnie jogę czy poprostu czytając ulubioną książkę na jednym z naszych słonecznych pokładów. Dla najbardziej wymagających uczestników wyjazdu przygotowaliśmy na naszej jednostce jacuzzi, a relaks w nim z szampanem w ręku z pewnością umili Wam podziwianie zachodu słońca po środku morza.

W związku wieloletnim doświadczeniem w organizowaniu wyjazdów kitesurfingowych zawsze naszym priorytetem jest Wasze bezpieczeństwo. Poza jachtem, który podczas KITESAFARI jest Waszym domem, mamy na wyposażeniu również dwie dodatkowe łodzie typu zodyak. To właśnie one dbają o Wasze bezpieczeństwo podczas uprawiania kitesurfingu i w przypadku upadku lub utraty deski nasi beachboy’e z pewnością udzielą Wam niezbędnej pomocy w mgnieniu oka. Bacznie obserwują wodę oraz naszych gości, dzięki czemu w każdej chwili można liczyć na ich pomoc.

 

 

 


Kitesafari na Morzu Czerwonym to bez wątpienia jedna z najlepszych form spędzania sportowych wakacji w tropikalnej destynacji. Na naszym wyjeździe nigdy nie ma czasu na nudę, a każdy nowy odkryty spot z pewnością sprawi Wam ogrom radości. Poznacie czym jest prawdziwe życie na morzu i kitesurfing w najlepszej postaci. Jeśli już jesteś gotowy na podróż swojego życia zapisz się na kolejny rejs już w październiku tego roku! :)