10 października 2021

KITESAFARI MALAYKA startuje już za dwa tygodnie!

WYPRAWY

POWRÓT DO LISTY

Nasze wyjątkowe KITESAFARI na Morzu Czerwonym startuje już 24 października 2021 i mamy ogromną przyjemność zaprosić Was do wypłynięcia wraz z nami w niezapomniany kitesurfingowy rejs. Morze Czerwone to bez wątpienia jedna z naszych ulubionych destynacji kitesurfingowych. Dzięki sprzyjającym przez cały rok temperaturom oraz wiatrom wiejącym tutaj dwanaście miesięcy w roku to idealne miejsce na Twój kurs kitesurfingowy! 

 

 

 

Co to jest KITESAFARI?

Do Twojej dyspozycji mamy 11 komfortowych pokoi o różnych standardach, w pełni wyposażonych, posiadających prywatną łazienkę, klimatyzację, wygodne łóżka, ręczniki oraz panoramiczne okna. Do dyspozycji naszych Gości dostępny jest również wspólny przestronny salon, restauracja, bar zewnętrzny, dwa pokłady słoneczne, dwie łodzie asekurujące typu Zodyak oraz jacuzzi na najwyższym z pokładów. O Twój komfort będzie dbać wykwalifikowana, dziesięcioosobowa załoga, która będzie odpowiedzialna za nawigowanie, obsługę łodzi oraz przygotowywanie świeżych, pełnowartościowych posiłków. Będziesz budzić się na łodzi na pełnym morzu, w pobliżu niezamieszkanych wysp, gdzie przez cały dzień będziesz surfować po płaskiej wodzie, na lunch będziesz jadł świeże owoce morza, a wieczorem wraz z resztą grupy, będziesz celebrował swój progres pod najbardziej rozgwieżdżonym niebem, jakie widziałeś. Nawiązane przez Ciebie nowe przyjaźnie pozostaną z Tobą na długo, ponieważ nie ma lepszego miejsca do poznania się niż łódź. Podczas swojego pobytu będziesz mógł wziąć udział w szkoleniach kitesurfingowych od zera lub szkolić swoje dotychczasowe umiejętności w ramach PRO-CAMPU, będącego warsztatami koncentrującymi się na skokach i wszystkich innych freestylowych ewolucjach. Czytaj więcej...

 

 

 

 

 

 

 

 

CO CIĘ CZEKA PODCZAS NASZEGO KITESAFARI? 

 

Miejsca, do których Cię zabierzemy, to bez wątpienia kitesurfingowy raj. Podczas tygodniowego pobytu na naszej łodzi będziesz miał codziennie do dyspozycji płaską wodę, ogromne puste przestrzenie, turkus i ciepłe morze (pianka w tym miejscu zdecydowanie nie będzie Ci potrzebna). Przed Tobą wycieczki pod wiatr i z wiatrem, pływanie z delfinami, manatami, żółwiami morskimi, snorkeling i surfowanie z najlepszym wiatrem w całym Egipcie. Warto byś wiedział, że prawdopodobieństwo wiatru pośrodku morza jest znacznie wyższe niż na lądzie (ze względu na ich położenie i efekty termiczne) dzięki czemu nie musisz obawiać się bezwietrznych dni. Nasz zespół zadba o to, by niczego Ci nie zabrakło. W planie rejsu mamy odwiedzenie takich miejsc jak: ABU MUNGHA, TAWILA, GEYSUM, ASHRAFI, SOMA BAY

 

 

 

 

 

 

 

SZKOLENIA KITESURFINGOWE

 

Podczas swojego pobytu na kitesafari, możesz również wziąć udział w indywidualnym szkoleniu kitesurfingowym. Nasi doświadczeni instruktorzy pomogą Ci podszkolić swoje zdobyte umiejętności lub nauczyć się kitesurfingu od zera! Morze Czerwone to idealne miejsce byś rozpoczął swoją przygodę z kitesurfingiem: płaska, płytka woda oraz równy wiatr, zagwarantują Ci perfekcyjne warunki do nauki. Zaufaj nam, to naprawdę łatwe i przyjemne! Jeśli jeszcze nie posiadasz swojego własnego sprzętu kitesurfingowego, a ukończyłeś swój kurs i jesteś samodzielnym kitesurferem posiadającym kartę IKO, możesz być spokojny, my Ci ten sprzęt pożyczymy! Dysponujemy najnowszym sprzętem marki NORTH kiteboarding.

 

 

 

 

 

A MOŻE PROCAMP? 

 

Zastanawiałeś się czym jest PRO CAMP i dla kogo jest skierowany? PRO CAMP to forma obozu, która jest skierowana dla wszystkich tych, którzy pływają samodzielnie lewo, prawo i trzymają swoją wysokość na wodzie. Jeśli chcesz poprawić swoje umiejętności, spróbować różnych odmian kitesurfingu, pływać bezpieczniej i zacząć skakać, to właśnie zajęcia skierowane dla Ciebie. Przez najbliższy tydzień codziennie po śniadaniu, będziesz miał dwugodzinny trening grupowy w czasie którego odpowiemy na wszystkie nurtujące Cię pytania, rozwiniemy Twoje umiejętności i nauczymy Cię wszystkich trików o których wcześniej tylko marzyłeś. W oparciu o video-analizę, sam zobaczysz swoje błędy, dzięki czemu Twój progres będzie rósł jeszcze szybciej. Możesz spróbować z nami zarówno swoich pierwszych skoków, jak i tricków unhooked, rotacji, handle-passów, czy też tricków oldschool, czego tylko chcesz!

 

 

 

Już nie możemy się doczekać naszego rejsu KITESAFARI!