4 marca 2024

OlaFito "Kalifornia" - teledysk, który przeniesie Cię na Półwysep Helski!

POGODA

POWRÓT DO LISTY

Przygotuj się na muzyczną podróż, która zabierze Cię wprost na słoneczne plaże Półwyspu Helskiego! Olafito zaprezentował właśnie swój teledysk do najnowszego singla "Kalifornia", który jest prawdziwym hymnem lata i zachętą do odkrywania uroków polskiego wybrzeża.

Teledysk do piosenki "Kalifornia" to prawdziwa uczta dla oczu. Został nakręcony w najpiękniejszych zakątkach Półwyspu Helskiego, w tym na plaży w Chałupach, jednym z kempingów na Półwyspie Helskim, ale również po środku Zatoki Puckiej. Widzowie będą mogli podziwiać krystalicznie czystą wodę, złocisty piasek, malownicze wydmy, ale przede wszystkim przygodę jaka przytrafiła się głównemu bohaterowi Olafowi.

Ujęcia z drona ukazują zapierające dech w piersiach panoramy półwyspu, a sceny kręcone z perspektywy wody pozwalają poczuć się Wam jak uczestnicy wakacyjnej przygody.

 

Piosenka, która wpada w ucho, hit nadchodzącego lata!

 

Sama piosenka "Kalifornia" to chwytliwy i energetyczny utwór, który idealnie wpisuje się w wakacyjny klimat. Tekst opowiada o beztroskich chwilach spędzonych nad morzem, o przyjaźni, miłości do Półwyspu Helskiego i radości życia. Melodyjna linia wokalna, wpadające w ucho refreny i taneczny rytm sprawiają, że "Kalifornia" to piosenka, którą będziesz nucić jeszcze długo po obejrzeniu teledysku.

 

 

 

 

 

Zdjęcia prywatne z powstawania telefysku Olafito- "Kalifornia"

 

Zachęta do odwiedzenia Półwyspu Helskiego

 

Teledysk do "Kalifornii" nie tylko dostarcza rozrywki, ale również zachęca widzów do odwiedzenia Półwyspu Helskiego. Ta wyjątkowa kraina oferuje szeroki wachlarz atrakcji dla osób w każdym wieku, od plażowania i kąpieli w morzu po żeglarstwo, windsurfing i kitesurfing. Na półwyspie znajdują się również zabytkowe latarnie morskie, malownicze wioski rybackie i liczne szlaki turystyczne. Można tu odpocząć od zgiełku miasta i cieszyć się pięknem polskiej przyrody.

 

 

 

Obejrzyj teledysk i przeżyj lato w rytmie "Kalifornii". Zapraszamy wszystkich odwiedzających naszą stronę www.malayka.pl do obejrzenia teledysku do piosenki "Kalifornia". To bez wątpienia najlepszy hit wakacyjny lata 2024! Teledysk przeniesie Cię na słoneczne plaże Półwyspu Helskiego już dzisiaj i wprawi w dobry nastrój oraz zainspiruje do zaplanowania niezapomnianej wakacyjnej przygody.

 

SŁUCHAJ WIĘCEJ OD OLAFA OLAFITO >>TUTAJ<<