5 lutego 2020

Jak i gdzie naprawić profesjonalnie swój kite ?

SPRZĘT

POWRÓT DO LISTY

Jeśli podarłeś lub uszkodziłeś swój latawiec do kitesurfingu i zastanawiasz się gdzie go naprawić, to artykuł dla Ciebie. Jeśli podczas pływania na kitesurfingu coś poszło nie tak jak chciałeś i w efekcie zbiegu nieszczęśliwych okoliczności Twój latawiec się podarł, to potrzebujesz profesjonalnego zakładu naprawiającego latawce i deski do kitesurfingu. To bardzo bolesny moment w życiu każdego kitesurfera, ale zamiast wylewać łzy najwyższa pora zabrać się do pracy i naprawić uszkodzone poszycie latawca lub laminat deski.

Jeżeli jesteś osobą początkujący lub nie posiadającą zdolności manualnych: gorąco polecam ‘NIE RÓB TEGO W DOMU’. Jeżeli nie posiadasz dostatecznie dużej wiedzy z zakresu naprawy kitesurfingu lub windsurfingu najlepiej jest oddać uszkodzony sprzęt do miejsca w którym profesjonalnie się nim zajmą. W zależności od miejsca na Świecie w którym się aktualnie znajdujesz, zawsze jest pod ręką chociaż jeden taki punkt który Ci z przyjemnością przyjemność pomoże. Natomiast już dzisiaj możesz znaleźć jeden z poniższych punktów, znajdujących się w naszym kraju.

 

  

 

 

Na półwyspie Helskim jak i na terenie Polski znajdziemy kilka takich punktów, ale najbardziej sprawdzonymi i polecanymi są poniższe trzy. Po oddaniu uszkodzonego sprzętu kitesurfingowego do któregokolwiek z nich, możesz liczyć na profesjonalną usługę i dobrą cenę.

 

 

1) CELAREK- +48 695 025 570 - naprawa kitesurfingu oraz naprawa windurfingu

 

Wszystkim bardzo dobrze znane miejsce na mapie zakładów zajmujących się naprawą uszkodzonego sprzętu w Polsce (  adres: Chałupy, Kaperska 27 ) W swojej ofercie mają serwis związany z naprawą latawców kitesurfingowych oraz żagli, ale i desek wind/kite.. Usługa wykonana jest zawsze na najwyższym poziomie. Znajdziecie ich tutaj. Co najważniejsze, jest to punkt całoroczny. W dowolnym momencie roku ( bez względu czy to lato, czy środek zimy ) możesz wysłać swój uszkodzony sprzęt na poniższy adres i oczekiwać zwrotu naprawionych zabawek. Bardzo profesjonalnie, z wieloletnim doświadczeniem:

 

●  Żagle/latawce: tel. 58 674 15 70, +48 694 995 169

●  Deski windsurfingowe i kitesurfingowe: tel. +48 693 109 941

 

 

2) KONIU - + 48 605 327 791- naprawa latawców do kitesurfingu

 

Łukasz Koński lub jak kto woli Koniu, czyli złote ręce w sprawie naprawy naszych latawców do kitesurfingu. Fachowy serwis kite, fantastyczna obsługa i zawsze dobra cena. Znaleźć go możecie w sezonie w Chałupach na Kempingu ‘ Małe Morze’ , jak sami mawiają, nie ma dla nich rzeczy niemożliwych. Naprawią wszystko: duże i małe rozerwania, przetarcia materiału, zepsute zawory, małe i duże dziury w balonach, przecięte, przetarte linki przy barze i przy latawcu:

 

telefon: + 48 605 327 791

adres: BOARD & KITE – serwis camp. Małe Morze
84-120 Władysławowo

 

 

3) BoSPORT WARSZAWA/CHAŁUPY tel. +48 601 282 233 / naprawa sprzętu do kitesurfingu oraz naprawa windurfingu

 

Jeżeli chciałbyś naprawić swój latawiec do kitesurfingu stacjonarnie w Warszawie to właśnie miejsce dla Ciebie. W oparciu o wieloletnie doświadczenie ekipa BOSport z Piotrem na czele jst gotowa naprawić Twój sprzęt od ręki. Bosport dysponuje szeroką wiedzą w kwesti naprawy latawców oraz żagli do windsurfingu w oparciu o wieloletnie doświadczenie. Specjalizuje się w naprawie latawców i barów, ale też całego sprzętu windsurfingowego. Opracowali skuteczną metodę zgrzewania rozerwanych tub. Wstawiają tą metodą również zawory- metoda ta jest znacznie pewniejsza i wydajniejsza od tradycyjnego wklejania zaworów na klej lub wklejania gotowych reperaturek.


W ofercie mają oczywiście naprawę podartych nylonowych poszyć kita i poszyć dacronowych, tub poprzecznych i głównych. Szczególną uwagę poświęcają doborowi kolorów łat tak by naprawy były jak najmniej widoczne. Możesz również liczyć na ich usługi w sezonie letnim na naszym ukochany półwyspie, a dokłanie na Kempingu Chałupy 3

● WARSZAWA: Bo Sport - Kiteserwis ul. Wał Miedzeszyński 377 

● CHAŁUPY: Bo Sport - Keming nr.3 

 

 

 

 

 

 

Jeśli Twój sprzęt do kitesurfingu uległ uszkodzeniu, koniecznie skorzystaj z profesjonalnego serwisu naprawczego kite oraz wind z powyższej listy. Gwarantujemy Ci ze Twoj sprzęt zostanie szybko i solidnie naprawiony, a Ty będziesz mógł szybko wrócić na wodę i dalej świetnie się bawic na kitesurfingu lub windsurfingu.