7 lutego 2024

Spędź Wielkanoc na sportowo! Kitesafari Egipt WIelkanoc.

WYPRAWY

POWRÓT DO LISTY

A gdyby tak przełamać tradycję i zamiast objadać się przy Wielkanocnym stole wyjechać na kitesafari i odkryć najlepsze spoty kitesurfingowe w Egipcie? Nie zastanawiaj się ani chwili. Dołącz do nas na wielkanocny rejs po Morzu Czerwonym w Egipicie.

Święta Wielkanocne to dla Polaków wyjątkowy czas, który tradycyjnie spędza się w domu z rodziną. Jest to czas refleksji, odpoczynku i świętowania. Wiele osób kojarzy Wielkanoc z syto zastawionym stołem, rodzinnymi spotkaniami. Jednak coraz więcej osób decyduje się na przełamanie konwenansów i zamianę tradycyjnych świąt wielkanocnych na aktywny wypoczynek. Rejs kitesafari po Morzu Czerwonym z MALAYKA.PL to doskonałe połączenie sportowego wyjazdu i rodzinnej atmosfery!

Spędź tegoroczne Święta Wielkanocne w wyjątkowy sposób, łącząc wypoczynek na luksusowym jachcie z ekscytującymi zajęciami kitesurfingowymi na turkusowej wodzie. Zapraszamy Was na tygodniowy rejs po Morzu Czerwonym, który dostarczy Ci niezapomnianych wrażeń i pozwoli Ci odkryć najpiękniejsze zakątki tego regionu.

 

Malwina Baraniak kitesurfing egipt kitesafari 

 

 

 Kitesafari Egipt malayka egypt
Śniadanie wielkanocne na kitesafari Wielanoc MALAYKA
 

Nasze rejsy odbywają się na luksusowym jachcie, który zapewni Ci najwyższy poziom komfortu i bezpieczeństwa. Jacht wyposażony jest w przestronne kabiny, elegancki salon, taras słoneczny i wiele innych udogodnień. Załoga jachtu zadba o Twoje potrzeby 24 godziny na dobę, abyś mógł w pełni cieszyć się swoim pobytem na morzu. Morze Czerwone słynie z doskonałych warunków do uprawiania kitesurfingu. Płytka, płaska woda i silny wiatr ze względu na efekt venturi sprawiają, że jest to idealne miejsce dla kitesurferów na wszystkich poziomach zaawansowania, bez względu na porę roku.

 
Kitesafari Egipt Malwina Baraniak

Rejs po Morzu Czerwonym z MALAYKA.PL to nie tylko okazja do uprawiania kitesurfingu na najlepszych spotach, ale także do poznania nowych ludzi i nawiązania przyjaźni. Na pokładzie naszego jachtu spotkasz innych pasjonatów sportów wodnych, z którymi będziesz mógł dzielić się swoimi doświadczeniami i wspólnie przeżywać niezapomniane chwile. Podczas rejsu będziesz miał dostęp do serwisu 24h, który zapewni Ci natychmiastową pomoc w razie jakichkolwiek problemów z Twoim sprzętem. Nasi polskojęzyczni instruktorzy kitesurfingu (poznaj nasz team >>TUTAJ<<) pomogą Ci doskonalić swoje umiejętności i nauczą Cię nowych trików.

 
kite safari egipt egypt malayka 
 
Egit kitesafari Mikołaj Sitarz Kitesafari Egipt Malayka
Szkolenia kitesurfingowe na kitesafari MALAYKA
 

Święta wielkanocne to doskonała okazja, aby spędzić czas aktywnie i zadbać o swoje zdrowie. Rejs po Morzu Czerwonym pozwoli Ci oderwać się od codziennych obowiązków i zregenerować siły. Będziesz miał okazję do uprawiania ulubionego sportu, opalania się na tarasie słonecznym, pływania w krystalicznie czystej wodzie i odkrywania nowych miejsc. Nie czekaj i zarezerwuj swoje miejsce na wielkanocnym rejsie po Morzu Czerwonym z MALAYKA.PL już dziś. Gwarantujemy Ci niezapomniane wrażenia i wyjątkowe Święta Wielkanocne.