14 maja 2024

Rozpoczynamy sezon 2024 dowiedz się więcej o najlepszych sportowych atrakcjach na Półwyspie Helskim!

WYPRAWY

POWRÓT DO LISTY

Wraz z nadejściem wiosny Półwysep Helski budzi się po zimowej przerwie, a my w naszej szkole sportów wodnych przygotowaliśmy dla Was szereg atrakcji sportowych na nowy sezon 2024, które spowodują, że Twój letni wypoczynek na Helu będzie niezapomniany i pełen wrażeń. Zobaczcie co u nas słychać :)

Zatoka Pucka oraz Półwysep Helski z jego rozległymi, dziewiczymi plażami, obfitością możliwości uprawiania sportów i zapierającymi dech w piersiach krajobrazami bez wątpienia oferuje Wam idealne miejsce na letnie wakacje dla miłośników sportu wodnych, ale nie tylko. Jedną z najbardziej charakterystycznych cech Półwyspu Helskiego są jego szerokie, piaszczyste plaże. Rozciągając się na wiele kilometrów, zapewniają mnóstwo miejsca na relaks, siatkówkę plażową i cieszenie się słońcem. W przeciwieństwie do zatłoczonych plaż w innych popularnych kurortach, plaże na Półwyspie Helskim są zazwyczaj spokojne i ciche, oferując idealne miejsce na ucieczkę od tłumów i znalezienie swojego kawałka raju.


Półwysep Helski: raj dla miłośników sportów wszelakich 


Półwysep Helski jest również rajem dla miłośników sportu. Z jego długimi odcinkami plaż, tras rowerowych i bliskością morza, półwysep oferuje niezliczone możliwości uprawiania sportów. Półwysep Helski jest domem dla sieci dobrze utrzymanych tras rowerowych, które biegną wzdłuż wybrzeża i przez malownicze lasy sosnowe. Trasy te są idealne dla rowerzystów na wszystkich poziomach umiejętności, oferując zarówno płaskie odcinki dla rekreacyjnej jazdy, jak i bardziej wymagające szlaki.
 

 


Sporty wodne w naszej szkole kitesurfingu i E-foil / Malayka.plPółwysep Helski to także doskonałe miejsce do uprawiania sportów wodnych. Spokojne wody Zatoki Puckiej są idealne dla kitesurferów i windsurferów oraz dla tych wszystkich, którzy szukają bezpiecznej przestrzeni do nauki tych sportów wodnych. Dla tych, którzy chcą doświadczyć dreszczyku emocji związanego z kitesurfingiem lub efoilem nasza szkoła kitesurfingu i efoila przygotowała dla Was najlepszą ofertę. Nasz team z wieloletnim doświadczeniem i najnowocześniejszym sprzętem chętnie nauczy Cię podstaw kitesurfingu lub zabierze na elektryczne deski, gdy zabraknie wiatru. Nasza szkoła zapewnia bezpieczne i ekscytujące wprowadzenie do tych sportów, tak więc szykuj się na moc zabawy i dobrych wspomnień! Poznaj naszych instruktorów już dziś >>TUTAJ<< i ucz się sportów od najlepszych.
Szkolenia kitesurfingowe z Malayka.pl :)Kitesurfing to sport, który łączy w sobie elementy surfingu, żeglarstwa i paralotniarstwa. Uczniowie naszej szkoły nauczą się budowy sprzętu, podstaw bezpieczeństwa, podstawowych technik kitesurfingu, takich jak sterowanie latawcem, start i lądowanie oraz jazda na desce. Dzięki naszym doświadczonym instruktorom i najnowszemu sprzętowi, nasi uczniowie mogą szybko i bezpiecznie opanować ten ekscytujący sport. Program szkoleń kitesurfingowych zawsze dopasowujemy do indywidualnego progresu naszych kursantów, jesteśmy cierpliwi i bardzo chętnie wprowadzimy Cię w ten magiczny świat pływania z latawcem.


Umów się na zajęcia: >>TUTAJ<<

Szkolenia kitesurfingowe malayka Szkolenia na elektrycznych deskach typu EFOIL malayka.plEfoil to najnowszy sport wodny, który zyskuje na popularności. Efoil to elektryczna deska surfingowa, która unosi się nad wodą dzięki podwodnemu silnikowi. Uczniowie naszej szkoły podczas rejsu na środek Zatoki Puckiej naszą platformą szkoleniową nauczą się podstawowych technik obsługi efoila, takich jak sterowanie deską, utrzymywanie równowagi i wykonywanie manewrów. Dzięki naszemu najnowocześniejszemu sprzętowi i doświadczonym instruktorom, uczniowie mogą szybko i bezpiecznie opanować ten ekscytujący sport i w bezwietrzne dni nauczyć się lewitowania na deskach efoil!


Umów się na zajęcia: >>TUTAJ<<


 efoil chałupy elektryczne deski
 

 

Najnowocześniejszy Sprzęt oraz testy North Kiteboarding!Szkoła Malayka.pl jest wyposażona w najnowocześniejszy sprzęt kitesurfingowy marki North Kiteboarding oraz elektryczne deski marki WAYDOO. Nasze latawce, deski i efoile są najwyższej jakości i są regularnie serwisowane, aby zapewnić optymalną wydajność i bezpieczeństwo. Jeśli jesteś już samodzielnym kitesurferem to koniecznie odwiedź nas na Kempingu Ekolaguna, bo nasza teamowa MALWA zajmuje się dystrybucją latawców North Kiteboarding więc w każdy wietrzny dzień możesz za darmo przetestować najnowsze latawce i deski z kolekcji 2024 oraz 2025!


Umów się na testy z MALWĄ: >>TUTAJ<<


 


Dlaczego warto uczyć się u nas? Profesjonalizm i Doświadczenie w naszej szkole kitesurfingu i E-foil Malayka.pl to podstawa.
 


Nasza firma jest prowadzona przez zespół doświadczonych instruktorów, którzy są pasjonatami sportów wodnych już od wielu lat. Nasi instruktorzy są w pełni wykwalifikowani i posiadają certyfikaty, aby zapewnić Wam najwyższy poziom bezpieczeństwa i instrukcji. Zadbamy o dobrą atmosferę podczas szkoleń i dynamiczny progres Twoich umiejętności! Szkoła Kitesurfingu i Efoil Malayka.pl działa od wielu lat, zapewniając niezapomniane wrażenia z kitesurfingu i efoilu dla osób w każdym wieku. Nasze wieloletnie doświadczenie i doskonała reputacja czynią nas najlepszym wyborem dla tych, którzy chcą nauczyć się tych ekscytujących sportów.


 


Niezapomniane Wakacje na Półwyspie Helskim z malayka.plNiezależnie od tego, czy szukasz relaksującego wypoczynku na plaży, ekscytujących przygód sportowych, czy niezapomnianych wrażeń z kitesurfingu lub efoilu, Półwysep Helski ma wszystko, czego potrzebujesz. Z jego nieskazitelnymi plażami, obfitością możliwości uprawiania sportów i zapierającymi dech w piersiach krajobrazami, Półwysep Helski oferuje idealne miejsce na letnią ucieczkę, która na długo pozostanie w Twojej pamięci :)