14 września 2021

Pat Goodman wraca do Cabrinha!

SPRZĘT

POWRÓT DO LISTY

Zaledwie trzyletni zespół projektantów North Kiteboarding pożegnał właśnie jednego z projektantów latawców, Pata Goodmana. W internecie pojawiło się oficjalne oświadczenie ze strony Northa, aby podziękować Patowi za współpracę i docenić jego ciężką pracę jaką włożył w rozwój marki.

Pata Goodmana nie trzeba przedstawiać. Jego projekty w przeszłości utrzymywały światowe rekordy popularności i pomogły marce Cabrinha (dla której Pat wcześniej pracował) osiągnąć znaczący sukces na rynku sportów wodnych. Po zakończonej współpracy z Cabrinha Pat został zaproszony do tworzenia reaktywowanej marki North, dla której projektował latawce przez ostatnie trzy lata. Na początku tego roku North oficjalnie ogłosił, że powiększy swój zespół projektowy o kilka nowych projektantów w odpowiedzi na ogromny wzrost sprzedaży, jakiego marka doświadczyła w ciągu zaledwie trzech lat. Wśród osób nowo zaproszonych do teamu projektującego latawce pojawiły się takie nazwiska jak: Pepijn Smit (projektowanie latawców), Dano See (projektowanie wing'ów i latawców), Steve Calder (dział badawczo-rozwojowy w zakresie wing'ów i latawców) oraz David Little (rozwój materiałów). Był to pierwszy sygnał szykujących się zmian w firmie. Jak się ostatnio dowiedzieliśmy, z grupy North'a odchodzi właśnie Pat, który znacząco wpłynął na rozwój produktów wiodących, a jego projekty sprawiały, że marka przewodzi rynkiem i kreuje przyszłością naszego sportu.

 

 

 


Pat Goodman nie musiał długo szukać nowej posady, Cabrinha z ogromną przyjemnością ogłosiła powrót Pata Goodmana do rodziny Cabrinha. Pat będzie współpracować z innymi członkami zespołu Cab Design Works, aby rozwijać swoje latawce i wingi na zupełnie nowym poziomie.

 

„Wspaniale jest wrócić do domu i być częścią rodziny Cabrinha! Z nowym właścicielem oraz grupą rozwojową Cabrinha Design Works tylko niebo jest limitem! Jestem bardzo podekscytowany, że mogę być częścią zespołu i czekam na wszystkie nowe projekty, które nas czekają!” – Pat Goodman

„Jesteśmy bardzo wdzięczni za wkład Pata w ciągu ostatnich trzech lat. Odegrał integralną rolę w udanym ponownym uruchomieniu North Kiteboarding w ramach North Actionsports Group” – mówi dyrektor marki Mike Raper.

 

 

 


Mike jest przekonany, że North ma silną pozycję, która posuwa się naprzód: „Nasz rozszerzony zespół projektowy wnosi do firmy wyjątkowy dreszcz umiejętności i doświadczenia. Cieszymy się, że możemy podzielić się ich przyszłymi innowacjami w zakresie materiałów i technologii produktów z nowymi projektantami”. Mamy nadzieję, że dzięki tej zmianie obydwie marki będą podążały w dobrym kierunku i że obydwie z tych przodujących marek będą odnotowywały w najbliższym czasie sukcesy sprzedażowe. Mamy nadzieję, że nowi projektanci marki North Kitebaording pozwolą projektować latawce i wingi z jeszcze lepszymi osiągami. Bardzo doceniamy Twoją pracę Pat i życzymy dalszych sukcesów zawodowych!